fbpx

7 нeймoвiрних речей, які трапляються з людьми, поки вони моляться

Бог чує ваші молитви. Це дивно! Звернувшись до Всевишнього через молитву, ви здатні змінити власне життя. Ви завжди отримуєте відповідь на молитву. Неважливо про що або про кого ви молитеся. Важливо те, що ви звертаєтеся до Бога.

Ось 7 неймовірних речей, які відбуваються, коли ви молитеся:

Час ніби зупиняється

Молитва володіє дивовижною здатністю уповільнювати хід часу. Коли здається, що накопичилося забагато тpивог та проблем, помоліться – обговоріть те, що вас турбує. Це завжди допомагає.

Читайте також: Колись багата і успішна Олена йшла під проливним дощем в старій куртці і подeртому взутті. Тa пoчиналося все, як у казці

Ви стаєте ближче до Творця

Молитва – це ваш прямий зв’язок з Богом. Розмовляючи з Ним, ви наближаєтеся до Нього, стаєте більш натхненною людиною, вам відкривається ваше призначення.

Ви допомагаєте іншим

Щира молитва за людей, які вам важливі, не залишиться без відповіді. Дайте знати близьким, що ви молитеся про них, – це свідчення вашої любові до них. І до Бога.

Ви позбавляєтеся від вашого тягаря

Молитва полегшує душу, дає можливість звільнитися від почуття провини, особливо якщо знаєш, що Бог любить усіх своїх дітей, незважаючи ні на що.

Ви спілкуєтеся з душами пoмepлих

Під час молитви ви вступаєте в розмову з тими, хто покинув цей світ – зі святими, з рідними, з близькими. Вони можуть допомогти вам у вашому проханні.

Ви прославляєте Бога

Молитва – це акт поклоніння Богу. В молитві ви вихваляєте Його за все, що Він зробив і ще зробить для вас. Все, що вас чекає – погане чи добре – піде вам тільки на користь.

Ви очищується від гріхів

Ваше щире каяття творить чудеса – Бог готовий простити вам всі гріхи. Головне, щоб ви більше не поверталися до грішного життя, жили за його заповідями.

Джерело.

You cannot copy content of this page