7 перевірених прийомів, щоб він ніколи не зраджував

Як сімейний консультант, я часто стикаюся з випадками невірності і зради. Часом здається, що це просто бич сучасних відносин. Тому багато моїх клієнти запитують, чи можна запобігти зраду ще до того, як він станеться. І ось, що я їм відповідаю.

1. Обновляйте свої весільні клятви кожні 7 років.

Я чув одну байку, яка цілком схожа на правду. Чоловік і жінка були в шлюбі 57 років, коли їхня сім’я і друзі влаштували для них вечірку, щоб відзначити таке довголіття їх любові. Після свята жінка сказала своєму чоловікові: «Було дуже здорово. Але мене багато років турбувало одне питання: чому ти ніколи не говориш, що любиш мене?» Чоловік подивився на свою дружину з подивом: «Чому ж, я сказав тобі, що люблю, в той день, коли ми одружилися. Якби я передумав, я б дав тобі знати».

Занадто багато людей приймають свої відносини як належне, якщо вони вже одружилися. Але це не так. Ми з дружиною в шлюбі 31 рік. Це третій шлюб для кожного з нас. Кожні 7 років ми оновлюємо наші клятви і знову обіцяємо один одному любити і бути поруч. Крім цього ми просто часто говоримо один одному: «Я тебе люблю».

2. Не дозволяйте природі брати над вами верх.

Багато людей думають, що якщо двоє люблять і довіряють один одному, то їм не варто переживати про зради. Але це далеко від правди. Біологічно, ми сходимося, щоб мати дітей, яких ми виховуємо до тих пір, поки вони самі не починають народжувати своїх дітей.

А після цього, років в 40 або близько того, потрібно знову починати активно жити, як і до народження дітей. Ось якби жінки не опускали руки, поверталися б до життя в цьому віці, то і у чоловіків не було б кризи 40 років. Та й чоловікам теж не варто чекати, хто в ньому пробудить колишню іскру, а брати все в свої руки – звичайно ж, разом з дружиною.

3. Природа хоче, щоб старші чоловіки зраджували своїм дружинам з молодими.

Біологічні інстинкти примушують чоловіка рoзмнoжуватися, нехай усвідомлено його цікавить сам акт, а не продовження роду. І для цього йому потрібна жінка, здатна нарoдити. Після 40 років у більшості жінок вже настає мeнoпауза, а значить вона не може стати мамою. Тому чоловік інстинктивно звертає увагу на молодих.

На цьому етапі все залежить від емоційної прихильності і рівні відносин, які складалися до цього. Свідомий і люблячий свою дружину чоловік буде контролювати свої інстинкти.

4. C кс – не відповідь на головне питання.

А головне питання, яке кожна людина ставить навіть на несвідомому рівні іншому, це: «Ти зі мною?». З роками, коли у нас може погіршуватися здоров’я і загальний стан, нам потрібно знати, що у нас є людина поруч.

Хочете запобігти зраду? Будьте поруч, будьте підтримкою для вашого партнера завжди.

5. Припиніть принижувати чоловіка.

Сучасні жінки навчилися бути занадто незалежними. Я навіть чув таку фразу від фeмiністок: «Жінці потрібен чоловік, як рибі – велосипед». Але якщо так, то навіщо нам бути з вами? Насправді, у більшості чоловіків є сильне бажання захищати жінку і доглядати за нею.

Але якщо ми не відчуваємо себе потрібними, якщо над нами жартують, то наше почуття злості і сорому закінчуються зрадою.

6. Дозвольте йому зустрічатися з друзями.

У нього має бути своє коло спілкування, кращі друзі, з якими він зможе поділитися своїми емоціями та переживаннями (так, у чоловіків теж таке є). Це хороша запорука того, що він не побіжить з цими проблемами до іншої жінки.

7. Подорослішайте!

Зрозумійте, що с  кс – далеко не головне. Хіба варто якесь короткочасне фізичне задщвщлення того, щоб зіпсувати близькі стосунки з вашою дійсно коханою людиною?

Суть в тому, що запобігти зраді можна тільки, якщо ви створюєте і зберігаєте близькі фізичні і емоційні відносини, при цьому усвідомлюючи свої інстинкти і контролюючи їх.

Джерело.