7 речей, про які чоловік ніколи не має право вас просити

Партнери часом стають ближче, ніж родичі, між ними панує довіра, вони буквально розчиняються одне в одному. І все ж існують особисті кордони, порушення яких загрожує сварками, проблемами в стосунках і навіть їх розривом. Чого ніколи не можна вимагати від чоловіка і про що він ніколи не повинен просити вас?

Є речі, які ніколи не можна вимагати від партнера. І якщо він вирішить попросити щось подібне у вас, аргументовано пояснити, чому робити цього не можна. Отже, не можна вимагати:

Брати на себе провину за його агpecію. Партнер не має права вимагати від вас відчувати провину за його агpecію на вашу адресу і брати за це відповідальність на себе. Не дозволяйте говорити йому, що він підвищує на вас голос, ображає і т. д. Тому що ви самі в цьому винні, щось сказали і зробили не так як він хотів, спровокували його. У здорових стосунках кожна людина сама відповідає за свою поведінку, дії, думки і почуття.

Контролювати ваше спілкування. Партнер не має права говорити вам з ким ви повинні спілкуватися, а з ким ні, а тим більше вимагати ізолюватися від родичів і друзів, тому що вони йому не подобаються. Ваше коло спілкування – це виключно ваш вибір, на який не має впливати чиясь думка. Якщо обранець намагається обмежити ваше спілкування з близькими, контролювати його – це є ознакою емоційного нacильcтва.

Применшувати ваші успіхи. У здорових відносинах партнер повинен відчувати гордість за досягнення своєї другої половинки. Роздратування в такому випадку є ознакою невпевненості в собі. Якщо ви не можете поділитися своїми успіхами зі своїм партнером, не відчуваючи при цьому почуття незручності або провини, ваші особисті кордони порушені.

Вимагати кинути роботу. Якщо ваш партнер противиться вашому кар’єрному або особистісному зростанню, вимагає, щоб ви кинули роботу, відмовилися від фінансової незалежності, якщо ви не можете на рівних розпоряджатися сімейним бюджетом, взаємоповага в стосунках під питанням.

Читайте також: 8 речей, які чоловіки вважають відразливими в жінці

Прийняти неприйнятну поведінку його близьких. Ваш партнер не може вимагати від вас, щоб ви терпіли образи і нетактовну поведінку від його рідних і друзів. Якщо він не намагається вас від цього захистити і очікує, що ви просто змиритися з цим, знову таки про повагу мова не йде.

Стати посередником. Він не повинен говорити «скажи своїй матері, моїм батькам, нашому синові», роблячи вас таким чином посередником у відносинах з близькими і перекладаючи відповідальність за свої слова на ваші плечі.

Докорінно змінитися. Він почав стосунки саме з вами, такою яка ви є. І він не може вимагати від вас стати кимось іншим – змусити змінити зовнішність, відмовитися від своїх принципів, вірувань, переконань і цінностей.

Джерело.