7 речей, від яких відмовляються справжні леді

Тому що з ними жінки виглядають старшими, соліднішими, важчими, а часом і дурнішими. Вони в якійсь мірі заважають самовираженню, індивідуальності. Заради них і з ними жінка забуває про почуття внутрішньої гідності. Верхня оболонка у вигляді натуральної шкіри, її ніби замінює: Якщо у мене є натуральна шкіра, якщо для мене її дістали або я її взяла в кредит, значить, я в ШУБІ, я гідна жінка. Ні, це ШУБА у вас.

Багато хто прагне до ШУБІ, щоб створити враження багатства і розкоші. Але назовні в своїй більшості чомусь виявляється лише відверте прагнення до них. Повністю хутряні пальто і куртки в основному додають віку і солідності, часто роблять смішно розкішно важливими, а прикрашають за дуже рідкісним винятком.
Іноді зустрічаються дуже незвичайні шуби, виготовлені з хутра не схожого на хутро, незвичайного кольору, незвичайним способом, такі можуть прикрашати. Але дуже-дуже рідко.

Як будь-який матеріал має на увазі розкіш, хутро виглядає гідно і доречно тільки з контрастними, простими, але дуже якісними речами. Ще слід пам’ятати час і місце. Хутро, шовк, підбори, діаманти і яскрава помада прикрасять на презентації Оскара і на local hookers. У звичайному житті, святах і вечірках not quite Oscary, такі наряди будуть виглядати дивно і по-чудернацьки, все повинно бути доречно оточуючій дійсності.

Хутро може виглядати цікаво як аксесуар. Цікавими і стильними бувають хутряні коміри, рукавички, муфти, сумки. Головне, щоб хутро створював контраст з матеріалом і стилем.

Читайте також: «Прощавайте, шпильки!»: 5 стильних і недорогих моделей взуття, які повертаються в моду

Дорога жінка – це перш за все внутрішній стан. А хутра і діаманти – це хутра і діаманти. І навіть справа не в тому, що модно або немодно, розкішно і не розкішно. Можна поєднувати найрізноманітніші напрямки моди. Вибирати і створювати свій унікальний і неповторний стиль, який-небудь гламур-мілітарі або ретро-ковбой. Навіть сільський стиль можна створити під себе, вибравши в етно, кантрі і провансі те, до чого лежить душа. Питання в тому, наскільки ви доречні тут і зараз.

Леді позбавляються:

1. Від натуральних шуб.

2. Костюмів і костюмності.

3. Біжутерії у вигляді готових складальних рішень: «Вухо, шия, руки».

4. Розкоші в кредит і підроблених брендів.

5. Нудної однотонності і веселого люрексу.

6. Заздрісних подруг, гадячих чоловіків і ниючих котів, перепрошую, навпаки, ниючих чоловіків і гадячих котів.

7. Залежності у всіх її проявах. Бо Леді самостійні, самодостатні і в змозі забезпечити себе самі.

Леді – завжди справжні. Силікон і губи качечкою – надувні жінки. Арсенал справжньою Леді – чарівність, жіночність, свій стиль в одязі, внутрішня гідність, вміння вести себе в будь-якій ситуації.

Одяг, аксесуари, косметика, люди і звірі із задоволенням служать Леді. Речі для Леді – друзі і союзники. Леді – Жінка з Великої Літери, тому світ і чоловіки біля її ніг.

Джерело.