fbpx

7 речей, які жінка в жодному випадку не повинна пробачати чоловіку

Всі ми люди і схильні робити помилки, зачіпаючи чиїсь почуття. Але пам’ятай, що це не дає чоловікові право бути повним дурнем без наслідків. Не сприймай його образливе поведінку. Чим частіше ти миришся з цим, тим більше він це буде робити.

1. Коли він не відповідає на твої повідомлення.
Це нормально – очікувати, що чоловік, з яким ти зустрічаєшся, буде відповідати на твоє повідомлення. Кожен може знайти 20 секунд свого часу, щоб хоча б коротко відповісти. Якщо він продовжує ігнорувати твої повідомлення або звалює все на свою зайнятість, пошли його подалі.

2. Коли він скасовує плани.
Звичайно, в житті буває все. Кожен з нас хоч раз, та відміняв плани. Але якщо чоловік постійно скасовує ваші побачення, він або занадто незібраний і безвідповідальний, або просто мудак.

3. Коли він пише тобі о 2 годині ночі «Зустрінемося?».
Це вже просто стомлює. Перед очима відразу спливає картинка з National Geographic: він – якийсь волохата комаха, яка виконує ритуальний шлюбний танець навколо тебе, явно байдужої і сонної. Все, чого ти хочеш – це спати, а все, чого він хоче – це sекs. Серйозно, де він був, коли ти фліртувала з ним ввечері?

Читайте також: Найважчі чоловіки за знаком Зодіаку: з ними складно будувати стосунки

4. Коли він просто хоче з тобою добре проводити час.
Ти класна: розумна, весела, креативна, красива, цікава = повний комплект. Так чому ж він цінує тільки твоє тіло в ліжку? Не дозволяй йому так використовувати тебе. Ти можеш дати більше, а він зовсім не цінує цього.

5. Коли він просто мудак.
Ми схильні знаходити подібним хлопцям сотні виправдань: У нього зараз складний період. У нього важка робота. У нього проблеми в сім’ї. Він не любить листуватися. Він ще не відійшов від своїх поганих відносин 3 роки тому і не готовий до чогось серйозного. Стоп. Пора підвести риску. Якщо у нього завжди знаходиться виправдання його поганій поводінці, але він нічого не змінює, йди.

6. Коли він не поважає твою сім’ю і друзів.
Ти можеш розповідати йому про те, як тебе щось дратує в твоїй подрузі, або які слова твоєї мами вивели тебе з себе. Але для нього абсолютно неприйнятно говорити так про твою родину або друзів.

7. Коли він не слухає тебе.
Якщо він не докладає зусиль, щоб вислухати тебе, твою думку, переживання, потреби і думки, скажи йому відкрити свої вуха і слухати, інакше ти відкриєш перед ним двері.

Джерело.

You cannot copy content of this page