7 справ, які потрібно обов’язково зробити в повний Місяць, щоб життя змінилось

Кожна людина може навчитися звільнятися від підступних мереж повного Місяця. Є справи, які не тільки можна, а й потрібно робити при повному Місяці.

Ця стаття буде корисна для кожної людини. Ми розповімо про те, що обов’язково потрібно зробити в цю місячну фазу, щоб позбутися від проблем і підвищити енергетику на весь період убування місячного диска. Джерело

Вплив повного Місяця

У цей час Місяць завжди знаходиться в апогеї свого впливу. Він oгoлює стpахи людей, роблячи нас більш слабкими і беззахисними. В Повні часто збільшується кількість злoчинів в світі. Більшість з них незаплановані, засновані на емоціях.

Ніхто в повний Місяць не може пояснити причин своєї агpесії, невдоволення, сумнівів, тpивоги. Усередині кожного починає вирувати щось нeбeзпeчне, чому не можна давати вихід. Справитися з цим не вийде ніколи, але це можна використовувати в інший спосіб.

Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь. Підсумок непередбачуваний, тому не намагайтеся стрибнути вище своєї голови або виправити того, кого цінуєте.

Що потрібно обов’язково зробити в повний Місяць

Астрологи і психологи виділили 7 найважливіших справ, які просто необхідно зробити, щоб не тільки день повного Місяця, але весь наступний період убування Місяця був для вас позитивний.

По-перше, почніть ту саму справу, плани на яку ви виношуєте вже протягом довгого часу. Почніть її саме в серп, адже в цей день всі ваші здібності будуть поліпшені в багато разів. Якщо ви давно хотіли почати займатися спортом або давно хотіли почати приділяти час новому хобі, то краще зробити це в дану місячну фазу.

Обов’язково готуйте до кожного повного Місяця початок чогось дуже важливого, щоб ця справа мала величезний успіх у майбутньому. Найголовніше – не кидайте це на півдорозі.

По-друге, потрібно щось створювати. Одна справа, якщо ваша робота пов’язана зі створенням чогось конкретного власними руками. Інша справа, коли робота цьому заважає. Напишіть вірш, якщо ви поет або створіть щось, що буде продуктом вашого хобі. Привнесіть в цей світ щось прекрасне, щось нове. Це підвищити вашу енергетику і поліпшить настрій.

Займіться справами любовними. Це стосується не тільки спільного планування, поїздок, справ. Обов’язково зaймiться любoв’ю в серп, тому що це дасть вихід вашим емоціям і знизить емоційне навантаження. Саме в повний Місяць у вас є шанс розгледіти в людині всі її риси і закохатися по-справжньому сильно.

Не забудьте в серп спробувати позбутися від своїх стpахів шляхом зустрічі з ними віч-на-віч. Клин клином вибивають, як то кажуть. Саме в цей день ми можемо побачити себе з боку і зрозуміти, що боїмося марно. Стосується це не тільки боязні висоти, павуків або темряви, але і стpахів більш високих, типу стpаху втратити любов, зробити помилку або стpаху самотності.

Скористайтеся допомогою повного Місяця для залучення грошей. Грошовий ритуал «Круглий п’ятак» обов’язковий для тих, хто відчуває, що його енергетика слабка і потребує підживлення. Навіть сильним особистостям не завадить цей спосіб залучення удачі.

Безоплатно допомагайте людям. Так ви можете налагодити хороші відносини зі своїми ворогами. Все хороше, що ви зробите без будь-якої причини, повернеться до вас в майбутньому. Обов’язково зробіть добру справу, від якої у вас на душі стане тепліше.

Читайте також: Три важливі осінні свята для кожної жінки, коли можна отримати щасливу долю і все, про що попросите

Будьте обережні з алкоголем та іншими шкідливими звичками. Обов’язково оцініть свої сильні і слабкі сторони. Для того, щоб прожити повний Місяць без потрясінь, будьте реалістами і не сподівайтеся на чудо. Не чекайте, що ваш ангел-хранитель зробить за вас всю важку роботу і допоможе виправити проблеми. Це під силу тільки вам.

Отже, повний Місяць – це найнeбeзпeчніший і одночасно найпродуктивніший для нас місячний стан. Кожен може досягти успіху, але і в той же час може впасти в калюжу. Повний Місяць все перевертає з ніг на голову, так що будьте обережні.