fbpx
Стосунки

7 важливих ознак здорових стосунків

Кохання – це сонце, навколо якого крутяться пари, наче планети, і кожен хоче отримати часточку тепла від цього світила; це сила яка утримує наш світ і допомагає пережити найсильніші потрясіння.

Кожного разу починаючи стосунки, ми з надією дивимось у майбутнє, сподіваючись, що це саме та людина, що саме з нею ви зможете йти далі по життю. Але чому одні відносини приносять партнерам радість і задоволення, а інші – руйнують і змушують страждати? Справа в тому, що іноді ми настільки заглиблюємось у свої емоції, що забуваємо про важливі деталі. А саме на них варто було б звернути увагу.

Отже, розглянемо важливі, але не завжди очевидні ознаки здорових і довготривалих стосунків.

ПРАВО НА ЕМОЦІЇ. Ви завжди знаєте, що можете розповісти про свої почуття партнерові. Ви можете дозволити собі бути чесною з собою і відчувати не тільки радісні емоції, але і гнів, тривогу, злість. При цьому ви впевнені, що вас не засудять і, найголовніше – зрозуміють.

СВОБОДА. Ви не проводите разом 24 години на добу. Насправді, прагнення проводити разом дні й ночі безперервно – це нормально, у період сильної закоханості. Але з часом, потрібно дати партнерові можливість зустрітися з друзями, зайнятись своїм улюбленим хобі, саморозвитком. При цьому, у вас не виникає бажання погодинного контролю, адже ви довіряєте один одному.

МИСТЕЦТВО СВАРКИ. Сваряться всі, навіть самі гармонійні пари – це незаперечний факт. Важливим показником гармонійних стосунків є те, як саме ви це робите. Якщо під час непорозумінь і невдоволення ваш партнер тут же нагадує вам всі минулі образи, принижує вас – задумайтеся. Адже це означає, що у ваших стосунках відсутня повага. Або ваш партнер не вміє, а може, просто не хоче, контролювати свою поведінку. І те, і інше – аж ніяк не про гармонію і любов.

ВЗАЄМОПІДТРИМКА. Ви обидва розвиваєтеся і радієте успіхам один одного, між вами немає суперництва і заздрості. Теплі та щирі обійми, слова підтримки – хіба не це нам допомагає досягати висот?

СПОКІЙ. Метелики в животі, емоційні бурі – це незмінні супутники будь-яких відносин. Однак вони не повинні бути переважаючими. Адже це характерно лише для початку стосунків. Для тривалого і міцного зв’язку, нам конче необхідне відчуття душевного спокою і комфорту.

ПРОЩЕННЯ. Ми всі не ідеальні, нас не вчили як правильно поводитись в тих чи інших ситуаціях. Трапляється, що ми завдаємо болю партнерові необачним словом, дією, самі того не розуміючи. Важливо навчитись обговорювати це і прощати. Якщо ми замовчуватимемо свої образи, будемо носити в собі цей непідйомний душевний вантаж, він потягне нас на дно.

СПІЛКУВАННЯ. Пара жива, поки існує живе спілкування, поки ви цікавитесь думками, ідеями, життям вашого партнера. Адже як інакше ми будемо знати що відбувається у його світі? Якщо вам є про що побалакати, якщо вам комфортно іноді помовчати разом, то це прекрасно, адже ви знайшли людину, з якою ви можете йти далі по життю пліч-о-пліч.

You cannot copy content of this page