fbpx

7 рис “правильної” жінки, про яку мріє кожен чоловік

Довгий час всі тільки і говорили про те, яким повинен бути чоловік. Настав час подивитися і в інший бік. Давайте розглянемо 7 якостей жінки-мрії для кожного чоловіка.

Вибір партнерки – одне з найважливіших рішень, які чоловік приймає протягом життя.  Деякі навіть стверджують, що це найважливіше рішення.

Ми вибираємо жінку, з якою збираємося ділитися своїм внутрішнім світом. Вона буде матір’ю наших дітей. Вона допоможе нам розпланувати життя. Вона повинна бути готовою підставити плече, коли нам буде погано.

Річ у тім, у нас, чоловіків, теж є свої переваги. І мова не тільки про зовнішність. А точніше, зовсім не про це.

Отже, чого ж ми хочемо від жінок? Ось 7 наших найважливіших побажань.

1. Характер
Бути дійсно красивою дівчиною – це ще не означає, бути самодостатньою і гармонійною. Я зустрічав чимало красивих дівчат. Були й ті, які зовні так само привабливі, як і брудний бетон на станціях київського метро. Я перепрошую, але це правда.

Ми хочемо, щоб люди, які витрачають багато часу і енергії на підтримку своєї краси, знаходили час і для справжнього життя.

Ти – не те, як ти виглядаєш. Ми хочемо, щоб наші дівчата вміли безконтрольно сміятися – наодинці з нами, і разом з нашими друзями. Ми любимо жінок, що володіють почуттям гумору. Ми хочемо бачити поруч дівчину, яка не сприймає життя занадто вже всерйоз.

Будь собою. Замов на обід чізбургер. Полий його кетчупом і не думай, як при цьому будеш виглядати з боку.

Одягни спітнілу і злегка заплямовану футболку, коли чекаєш нас вдома. Можеш не робити макіяж. Не розчісуйте. Насправді подобається твій «пошарпаний» вид.

Ми любимо, коли ви одягаєтеся так, щоб відчувати себе красивою, але це не означає, що з нами ви не можете бути справжніми.

І, так, це може здатися дивним, але характер важливіше зовнішньої краси. Хоча б тому, що внутрішня краса з роками стає тоншою і вишуканою, а зовнішня – тільки в’яне.

2. Повага
Ваше ставлення до оточуючих людей багато розповідає про те, хто ви є насправді.

У сучасному світі, коли всі навколо сидять в соціальних мережах, ваше обличчя – ваша анкета на Facebook. І ми дійсно читаємо, що і про кого ви пишете, як відгукуєтеся про оточуючих. Ваші пости відображають вашу особистість.

І, чесно кажучи, чоловіки не хочуть, щоб їх дівчина була всюди і робила це з усіма. Нам не подобаються сотні фотографій з ваших вечірок. Маленькі хлопчики, можливо, хочуть завести популярну однолітків дівчинку, але дорослі, справжні чоловіки в ці ігри не грають.

Ви не можете поважати іншу людину, якщо не поважаєте себе.

Насправді ми хочемо одружитися на дівчині, яка віддасть перевагу ввечері побути вдома і почитати книгу, а не на тій, хто напивається з друзями на вихідних. Стриманість робить вас більш інтригуючими!

3. Прихильність
Чоловіки за своєю природою орієнтовані більшою мірою на фізичний контакт. Ми пізнаємо світ на дотик. Зрозуміло, ми хочемо мати поруч дівчину, здатну не невпинно спокушати нас, а ту, поряд з якою буде завжди тепло і затишно.

Ми хочемо, щоб ви іноді простягали нам руку допомоги. Щоб ви цілували нас тоді, коли ми цього не чекаємо. Ми хочемо, щоб ви обіймали нас ввечері і питали, як пройшов день. Нам хочеться відчувати себе потрібним.

І, так, ми цінуємо комфорт в любовних стосунках вище романтики!

4. Інтелігентність
Ми любимо вести не тільки задушевні, а й інтелектуальні бесіди. Всупереч поширеним стереотипам, думаємо ми не тільки про ceкс. Ми хочемо, щоб ви цікавилися навколишнім світом, своїм місцем у ньому. І взагалі мали широкий кругозір.

Нам куди цікавіше обговорити з вами саме життя, а не нову дизайнерську сумочку або ваш улюблений серіал.

Ми теж іноді буваємо винні. Коли нав’язуємо вам футбол по неділях, наприклад. Але все ж ми хочемо розраховувати на те, що зможемо запитати у вас поради, коли ситуація в нашій кар’єрі буде патовою. І ми хочемо розраховувати, що отримаємо від вас адекватну відповідь на питання, що робити, а не просто «все налагодиться».

Вам не обов’язково мати вчений ступінь в Гарварді. Але ми хочемо, щоб ваш інтелектуальний рівень (і рівень вашої освіти) дозволяв вам розуміти нас і наші проблеми.

5. Впевненість

Кожен день – це боротьба, і щоб дійти до своєї мрії, ми потребуємо того, щоб поруч з нами була жінка, готова завжди бути поруч. В будь-якій ситуації.

Жінка, яка любить себе, не дивлячись на всі свої недоліки, буде любити і чоловіка, який з нею поруч – незважаючи на всі його недоліки. Ми хочемо рухатися до зірок разом з вами, а не попереду вас.

Щоб бути впевненою в собі, не потрібно володіти ідеальною зовнішністю.

Суворо кажучи, ceкcнальність взагалі не має нічого спільного з зовнішністю.

І, так, ми не помічаємо кожен з ваших недоліків. Ми часто взагалі не розуміємо, навіщо ви стільки часу проводите біля дзеркала. Ми не аналізуємо кожен сантиметр вашого тіла, щоб переконатися, що ви досконалі.

Ідеалів не існує, і ми їх не шукаємо. Зовнішня краса може тільки доповнювати вас, але ніяк не бути основою вашої особистості.

Все, що нам потрібно, – це впевнена в собі і в нас жінка поруч.

Читайте також: Яку енергію несе ваше ім’я – значення імені в долі

6. Амбіції

Чоловіки люблять бути хранителями сім’ї та головними в ній ініціаторами. Але ми хочемо мати поруч жінку, яка теж вміє будувати плани. Ми не хочемо всі рішення приймати в поодинці. Нам потрібен далекоглядний партнер, що вміє мріяти і брати на себе відповідальність.

Ми не хочемо прожити життя з жінкою, яка довірить нам себе на всі 100, і буде покірно чекати нашого дозволу, щоб зробити наступний крок.

В кінцевому рахунку, тільки жінки, готові йти не тільки в ногу, але і попереду нас, стають кращими матерями для своїх дітей і по-справжньому сильно прагнуть до успішних стосунків.

Якщо ситуація коли-небудь стане по-справжньому важкою, наша ідеальна жінка не кине все і не піде. У неї вистачить амбіцій для того, щоб утримати те, що для неї цінне.

7. Скромність

Скромні люди – ідеальні супутники в житті. Скромні дівчата мають співчуття до інших. І хочуть, щоб близькі люди теж були щасливі. Щастя на одного – це і не щастя зовсім, знають вони.

Тільки ті, хто вміє не виставляти своє его напоказ при кожному зручному і незручному випадку, здатні побудувати міцні стосунки, засновані на партнерстві.

Нам подобається, коли жінки, з одного боку, розумні, амбітні, а з іншого – не вважають, ніби у них 10 голів, і вони все знають.

Джерело.

You cannot copy content of this page