7 жіночих імен, власниці яких мають найскладніший характер

Ім’я людини таїть в собі особливий код, що впливає на подальшу долю. Доведено, що є спільні риси в характерах людей, названих однаково.

З найдавніших часів люди з особливою повагою ставилися до вибору імені для дитини. Вивчали його значення, час народження і родовід малюка. Адже кожне ім’я несе в собі інформацію, здатну вплинути на долю людини. Психологи визначили ряд жіночих імен, що відображають складний характер їхніх власниць.

Олександра

Зодіак імені – Овен, планета – Марс. Все життя Олександри проходить в змаганнях, вона часто прагне випередити інших в чому-небудь. У родині одночасно ласкава і колюча. Любить діяти, не роздумуючи: спочатку вплутується в авантюру, а потім аналізує її. Олександра вміє досягати свого і з ранніх років підпорядковує собі оточуючих. У разі безнадійно провальної ситуації завжди знайде вихід і при цьому може з легкістю перекласти провину на іншого. Чоловіча енергія імені приносить в її життя додаткову силу і дисгармонію в характер, заважає проявлятися жіночим якостям.

Алла

Зодіак – Овен, планета – Сонце. Жінки з цим ім’ям відрізняються наполегливістю, самолюбством і впевненістю у власних силах. Владолюбство Алли нерідко призводить до конфліктів з оточуючими. Вона любить і цінує себе настільки, що часто віддаляється від людей, виявляючи зарозумілість. Алла цінує красу і надає особливого значення власній зовнішності і своїм вбранням.

Віра

Зодіак – Терези, планета – Сатурн. Жінка з цим ім’ям виділяється особливою розсудливістю і вірністю своїм переконанням. У Віри сильний характер. Вона з ранніх років знає, чого хоче від життя, і наполегливо дотримується своєї мети. Прекрасно вчиться, досягає великих успіхів в освіті. Практична і розважлива, Віра здатна на жopсткі вчинки. У пориві пpиcтpасті вона може розірвати стосунки з близькою людиною і ніколи до нього не повернутися. Доля такої дівчинки складається непросто – все життя вона з вірою долає труднощі, які в надлишку підкидає їй життя.

Інна

Зодіак – Телець, планета – Місяць. Інна з дитинства стpaждає надмірною уразливістю, вимагає до себе підвищеної уваги від оточуючих. При цьому вона має яскраво вираженy творчy енергію і вміє вести за собою колектив. Жінки з цим ім’ям стають захисницями будь-якої правової справи, люто відстоюючи права скривдженої сторони. Складні риси характеру Інни, такі як запальність і нетерплячість, честолюбство і владність, заважають їй вибудовувати відносини з іншими людьми.

Читайте також: 5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною і мудрою жінкою

Лариса

Зодіак – Овен, планета – Сонце. Лариса – прониклива і розумна жінка, яка не прощає чоловікам слабкостей. Їй буває важко догодити. Спокійна, коли її не чіпають, вона легко піддається на провокації кривдників і стає агресивною. Легкоуразливими і чутлива натура, Лариса має схильність до висміювання оточуючих. Віддає перевагу самотность і не любить проявляти на публіці емоції.

Лідія

Зодіак – Овен, планета – Сонце. Лідія – особа порядна і надійна, ceксyaльна і яскрава, захищає інтереси близьких людей так само наполегливо, як і свої. Любить давати поради, навіть якщо її і не просять про це. Жінка енергійна, хоча любить розтрачуватися через дрібниці. Стiйко виносить випробування, але нанесену їй образу пам’ятає довго. Зайва емоційність Лідії часто стає причиною сварок і конфліктів з людьми.

Надія

Зодіак – Терези, планета – Сатурн. Жінка активна і тверда, часто холодна і тримається на відстані. Має в характері чоловічі якості: твердість, цілеспрямованість, наполегливість і меркантильність. Також виявляє і жіночі якості: пpистpacність, емоційність, щедрість. Надія поєднує в собі відповідальність і непередбачуваність, в залежності від настрою може бути прихованою або агpecивною.

Кожне ім’я не тільки відображає риси характеру її власниці, а й несе в собі багато позитивних якостей, розвинути які в наших силах. І тоді на тлі всіх видатних переваг, недоліки імені стануть лише дрібними цяточками на сонці нашої долі».

Джерело.