fbpx

7 жіночих імен, які приносять удачу своїм власницям та їх коханим

З давніх-давен було відомо, що імена мають практично пророчою силою, тому до нареченні ім’ям ставилися дуже серйозно. Ім’я могло як дати сили, так і відняти їх, додати сміливості або, навпаки, малодушності.

Чоловічі імена давалися для зміцнення здоров’я малюка, додавання йому мужності і, звичайно ж, хоробрості. Жіночі ж, навпаки, для творення, підтримки і лагідності. У цій статті ми розглянемо імена, які, безсумнівно, принесуть удачу не тільки їх власницям, але і їх коханим.

Перше в списку імен – Софія. З давньогрецької означає «мудрість». Від природи спокійні, Софії підкорюють своєю зосередженістю. Здається, що в цьому задумливому мовчанні і криється весь сенс світобудови і, звичайно ж, удача відповідає їм взаємністю. Вони не тікають за удачею, адже знають, що Фортуна не любить біганини і сама готова лягти на коліна, немов домашня кішка.

Друге, і не менш щасливе ім’я, – Марія (з древнегреч. «Пані»). Дівчата з таким ім’ям мають веселу вдачу і непохитне відчуття щастя від усього оточуючого їх світу. У союзі такі жінки просто як магніт притягують удачу, і, немов царськіособи, прямо-таки по-королівськи поводяться з нею.

Третє місце займають Анастасії. Насті ростуть дуже спокійними дівчатками, добре пристосовуються до обставин і завжди райдужно дивляться вперед. Таким дівчатам, здається, все ні по чому. Хоча чому здається? Вони і правда мають якесь таємниче знання, як приманити удачу і утримати її.

Четверті по успішності – Дар’ї (з древнегреч. «Переможниця»). Не дарма цим дівчаткам дається спочатку чоловіче ім’я – саме воно і привертає до них удачу. Але тут, на відміну від розсудливої Софії і спокійною Анастасії, не все так просто. Дар’ї не отримують удачу просто так, але, як справжні переможці, виривають її з чужих рук. Удача для них не само собою зрозуміле, а бойовий трофей. Але хіба це не робить її більш цінною?

П’яту сходинку в нашому списку займають Анни. Від природи працьовиті, вони до всього доходять через наполегливість. Фортуна посміхається їм лише через їх постійноу працю. Зате цінність даного «придбання» настільки висока, що Анни прагнуть утримати його на все життя.

Шості, але не менш щасливі, Єлизавети. Споконвіку Єлизаветами було прийнято називати царствених осіб, і не дарма. Саме Єлизавети могли притягнути примхливу удачу за хвіст і поширити її вплив на оточуючих. А хіба царедворці могли помилятися?

Читайте також: 5 імен, які допоможуть дівчинці стати сильною і мудрою жінкою

І, нарешті, останні в списку, але не останні за вмінням керувати своєю долею, Вікторії. Вікторія – це «перемога», перемога не тільки над собою, а й над усіма невдачами, які часом обіцяє нам навколишній світ.

Джерело.

You cannot copy content of this page