fbpx

8 червня Свято Найсвятішого Сeрця Ісуса: що категорично не можна робити в цей день

Сьогодні, 8 червня, свято Найсвятішого Сeрця Ісуса, яке відзначають на 19-й день після П’ятидесятниці, в п’ятницю. Лейтмотив свята — любов Бога, яку Він явив нам, а також подяка за цю любов і дароване спасіння. У цей період небажано використовувати лaйку в розмові і шкодити іншим людям.

Християни вірять, що саме Ісус — джерело спокутувань. Він милостивий і щедрий. Ісус намагався донести до людей розуміння того, що любов має цілющу силу. Сьогодні церква говорить, що любов до Христа здатна породити любов до всіх близьких людей.

Однак варто зазначити, що традиційне загальноприйняте тлумачення слова “сeрцe” відрізняється від біблійного. Більшість людей сприймають його як символ почуттів, але на єврейській мові це глибинна сутність, наміри і бажання людини. Віруючі всього світу вважають, що Бог нагородив людей сeрцeм, щоб вони могли мислити.

У цей день після обов’язкового причастя треба читати молитву. Вона передає прохання навчити людей бачити в оточуючих своїх братів. Із біблійних переказів відомо, що пронизали сeрце Ісуса на хресті, після цього воно стало джерелом Таїнства Церкви.

Читайте також: Сумісність імен наречених: чи судилося вам бути разом усе життя

Апостольська Столиця протягом ста років зволікала з офіційним встановленням нового свята. Перший дозвіл було отримано польськими єпископами від Папи Климента XII в 1765 році, а в 1856 році Пій IX ввів літургійне святкування Пресвятого Сeрця Ісуса як обов’язкове для всієї Церкви. Лев XIII поглибив розуміння посвячення Пресвятому Сeрцю, ілюструючи взаємозв’язок між його шануванням і порятунком світу.

В урочистість Сeрця Ісуса після Причастя читається молитва, в якій висловлено прохання, щоб Сeрце Ісуса, в якому світ відкриває істинну природу Бога, навчив нас бачити Христа в братах. Сeрце Ісуса було простромлене на хресті і стало джерелом Таїнств Церкви. З нього витекла крoв та вода, що вказують на Хрещення і Євхаристію, без яких неможливо вести праведне життя і спілкуватися з Богом.

Джерело.

You cannot copy content of this page