fbpx

8 доказів того, що ваш коханий вам вірний

У кожної дівчини є своє уявлення про ідеального чоловіка, якого вона мріє одного разу зустріти і провести з ним все своє життя. Деяким дівчатам подобаються високі хлопці, іншим – низькі. Деякі мріють про хлопця, з яким їм буде весело, а інші – якому вони не побояться відкрити свою темну сторону. Коли справа стосується зовнішності або характеру – смаки у всіх різні, але існує одна риса, яку всі дівчата хочуть бачити в своєму чоловікові – це вірність.

Якщо ви хочете переконатися в тому, чи буде ваш хлопець залишатися вам вірним – зверніть увагу на наступні ознаки:

 

1. У вас є вільний доступ до його дому
Не секрет, що нікому не подобаються вторгнення в оcoбисте життя. Складно знайти людину, яка буде впускати в свій будинок всіх підряд. Коли ваш чоловік дає вам ключі від свого будинку або квартири, хоча ви його про це навіть не просили, так він проявляє свою вірність.

2. Він ніколи не забуває зателефонувати або написати вам
Якщо ваш чоловік цілий день зайнятий на роботі – він все одно знайде час, щоб з вами поспілкуватися, навіть якщо ви не будете цього очікувати. Навіть коли на нього звалилася купа роботи і терміни підтискають – він все одно дасть вам зрозуміти, що не забуває про вас. Це може бути повідомлення або дзвінок.

3. Ви – єдина для нього
Безсумнівно, він буде помічати інших крім вас і може навіть, наприклад, пожартувати про красуню за сусіднім столиком просто щоб змусити вас трошки поревнувати. Проте, коли він дивиться на вас, ви впевнені – він ніколи не подивиться так на іншу дівчину.

4. Він розповідає про вас своїм друзям
Якщо ви випадково зустрінете його колег на якійсь вечірці – він не почне панікувати, тому що він не той чоловік, який захоче тримати ваші стосунки в секреті. Він не побоїться виставити ваші спільні фото або відео в своїх соціальних мережах або відкрито заявити своїм близьким, або навіть всім оточуючим, про свої почуття до вас.

Його друзі знають про вас все: починаючи з того, як ви познайомилися і закінчуючи тим, що його змусило у вас закохатися.

5. Він готовий зробити для вас що завгодно
Він – не ceкcист і його погляди на гендерні ролі далекі від старомодних. Він без проблем зможе приготувати смачну вечерю, щоб побалувати вас, або допоможе вам з будь-якою роботою по дому.

6. Йому цікаво все про вас і вашe життя
Йому недостатньо всього лише одного загального хобі і тому він проявляє справжній інтерес до всього, що вам подобається або не подобається. Йому не все одно і він хоче знати все, навіть темні думки, які приходять вам в голову.

7. Він нічого від вас не приховує
Він не ставить пароль на свій телефон і без проблем може залишити його поруч з вами без нагляду. Мало того, він навіть не побоїться дати вам пароль від своєї сторінки на Фейсбуці. Звичайно ж ви не якась божевільна і не будете користуватися цим, щоб переглядати його приватні повідомлення, але, принаймні, ви можете бути впевнені, що йому немає чого від вас приховувати.

Читайте також: 10 речей, які ви зрозумієте тільки у перший рік шлюбу

8. Він не сприймає вас як належне
За весь той час, що ви були разом – ви завжди були для нього в пріоритеті. Якщо у вас були спільні плани, а його друг раптово вирішив влаштувати вечірку в той же день – ваш чоловік ніколи вас не залишить одну і не скасує вашу зустріч в останній момент. Коли йому потрібно прийняти важливе рішення – він завжди буде прислухатися до вас. Він буде поруч з вами навіть в найважчі часи і буде робити все можливе, щоб повернути вам інтерес до життя і зробити вас щасливою.

Джерело.

Позначки:
facebook