8 фантастичних курортних міст, в яких можна жити за копійки

Ви впевнені, що відпочинок на закордонному курорті вам не по кишені. Хіба ви не були ніде, крім Туреччини і Єгипту, так як вважаєте, що це занадто дорого? Хочемо вас порадувати, існують курорти світового рівня, проживання в яких не вдарить по сімейному бюджету.

Якщо не вдаватися до допомоги турагентств, а організовувати тур самостійно, спланувати відпустку заздалегідь і заздалегідь купити авіаквитки, то відпочинок на екзотичному пляжі обійдеться вам не на багато дорожче, ніж на курортах України.

Катманду (Непал)

Одне з найкрасивіших місць в світі, місто з багатою історією, в якому можна безбідно жити – знімати житло, харчуватися і розважатися – приблизно на $ 500.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,32. Обід в кафе на одного – $ 1,76. 1 л бензину – $ 0,99. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 89 в місяць.

Канкун (Мексика)

Тут ви побачите стародавні споруди цивілізації майя, острови з дикими пляжами, дивовижні печери. Поблизу розташована одна з чудес Мексики – підземна річка Сак-Актун.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,65. Обід в кафе на одного – $ 5. 1 л бензину – $ 0,84. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 146 в місяць.

Хойан (В’єтнам)

Його називають азіатській Венецією. У цьому чарівному курортному містечку ви зможете нарахувати 844 офіційно визнаних пам’яток архітектури. І, звичайно, тут чудові пляжі.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,49. Обід в кафе на одного – $ 1,7. 1 л бензину – $ 0,74. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 249 в місяць.

Касабланка (Марокко)

Тут вас зустрінуть вузькі вулички, різьблені арки, дивовижна архітектура, східні базари і мальовниче морське узбережжя. Пляж Айн-Діабі, улюблене місце всіх марокканських тусовщиків, порівнюють з знаменитої бразильської Копакабанoй.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,6. Обід в кафе на одного – $ 3. 1 л бензину – $ 0,97. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 241 в місяць.

Туніс (Туніс)

Дайвінг в Червоному морі і пустеля Сахара, руїни стародавнього Карфагена і туристичні передмістя Сиди-Бу-Саїд і Ель-Марса.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,25. Обід в кафе на одного – $ 2,1, 1 л бензину – $ 0,68. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 150 в місяць.

Давао (Філіппіни)

Мальовнича природа, чудові пляжі і дивовижні буддистські храми. Тут можна купити найдешевший в світі перли і відвідати печери з кажанами на острові Сама.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,5. Обід в кафе на одного – $ 1,6. 1 л бензину – $ 0,75. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 106 в місяць.

Читайте також: “Життя змінилось після зустрічі з норвежцем на блошиному ринку”: навіть п’ять хвилин можуть направити в інше русло все життя

Варна (Болгарія)

Тут можна поєднати пляжний відпочинок з екскурсіями по місту, відвідати руїни стародавнього монастиря і римських терм, а також величезний Успенський собор.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,57. Обід в кафе на одного – $ 5,7. 1 л бензину – $ 1. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 170 в місяць.

Кіто (Еквадор)

Тут вас чекають мальовничі вулкани і відпочинок на пляжах Галапагоських островах, на які звідси відправляються екскурсії.

Орієнтовні ціни: пляшка води 1,5 л – $ 0,6. Обід в кафе на одного – $ 5,7.1 л бензину – $ 1. Оренда апартаментів з однією спальнею – $ 170 в місяць

Джерело.