fbpx

8 найбезпечніших країн для дівчат, які подорожують поодинці

Найбезпечніші країни для дівчат, які подорожують поодинці.

Подорожі наодинці з собою і своїм рюкзаком стали дуже поширеними і популярними в останні роки. Блогер Аліссу Рамос,  розповідала, що подорожувати поодинці – не менш цікаво, пізнавально і зовсім не так небезпeчно, як багато хто припускає? Навпаки – це новий і корисний досвід. Отже, нижче ти познайомишся зі списком країн, які вважаються найбезпечнішими для одиноких мандрівниць.

Ісландія

Це досить дорогий напрям, але в країні гейзерів і тролів майже немає злочинності. До того ж, тут всі говорять гарною англійською мовою, що дозволить не загубитися і не розгубитися в непередбаченій ситуації.

Японія

Японія незмінно визнається одним з найбезпечніших місць у світі. І багато варіантів житла розроблені спеціально для самотніх подорожніх (приміщення маленькі, але безпечні). Японці – доброзичливий народ і лояльно ставляться до туристів.

Сінгапур

У нещодавній доповіді Всесвітнього Проекту Юстиції Сінгапур був визнаний однією з найбезпечніших країн у світі. Крім того, він має суспільний транспорт, який з’єднує всю країну, так що дівчатам не доведеться покладатися на дорогі автомобілі і приватні транспортні засоби.

Словенія

Ця невелика країна має невелике населення і невелика кількість туристів. З цієї причини місцеві жителі ставляться до мандрівників, як до своїх. Крім того, країна добре пов’язана з найбільшими містами в Європі для швидкої подорожі в довколишні місця.

Ломбок

Балі настільки добре відомий самотніми мандрівниками (завдяки “Їж, молися, люби”), що він стає трохи переповнений ними. Влаштуй коротку подорож до невеликого острова Ломбок, біля узбережжя Балі, для духовної рівноваги і досягнення гармонії з собою.

Лаос

Лаос вважається найбезпечнішою країною в Південно-Східній Азії. Лаос зберіг своє середовище і культуру, тому менше схильний до дрібних крадіжок, які поширені в Таїланді і В’єтнамі.

Марокко

Марокко може бути супер безпечним місцем, якщо приєднатися до групового туру. Плануй активну діяльність в поодинці в світлий час доби. Єдине – старайся покривати одягом руки і ноги.

Індія

Є зростаюча тенденція індійських жінок, які подорожують поодинці в своїй власній країні. А ти для безпечного відпочинку обирай духовне усамітнення в таких місцях, як Дхарамсала або Рішікеше, де ти будеш в оточенні інших жінок.

Читайте також: Подорож – це пригода. Правила мандрівок від Пауло Коельо

Джерело.

You cannot copy content of this page