8 подарунків, про які таємно мріє ваш чоловік

Ми знаємо, яких мук завдає вибір подарунка. І якщо вам остогидло купувати шкарпетки і набір для гоління так само, як і чоловікові все це отримувати, то ці поради для вас. 8 подарунків, про які таємно мріє ваш чоловік:

1. Зробіть те, що подобається йому
Ні, він не хоче змушувати вас робити те, що ви не хочете, але він відчує себе коханим і важливим, якщо ви зробите те, що подобається йому, а вам – ні. Наприклад, надіньте ту сукню, в якій він від вас без тями, але вам здається, що вона вас повнить. Або складіть йому компанію на довгоочікувану прем’єру фільму, який вам не подобається, але йому туди більше ні з ким піти.

2. Традиція
Зробіть йому подарунок, створивши свою сімейну традицію. Може це будуть катання на велосипеді щонеділі, або приготування піци по суботах, або ніч відеоігор.

3. Жарт, який розумієте тільки ви
Найкращі подарунки зазвичай найпростіші, але продумані. Подаруйте йому те, що буде нагадувати йому про те, про що знаєте тільки ви двоє, наприклад, про якийсь тільки ваш жарт або історію.

4. Пригода
Рушайте з ним в похід з ночівлею в наметі або просто в нову таверну покуштувати цікаві сорти пива.

Читайте також: Найкращий вік для шлюбу для кожного зі знаків Зодіаку

5. Нові знання
Запишіть його на курси навчання грі на гітарі, про які він давно мріяв, або подаруйте йому підписку на мовний журнал. Так ви не тільки допомагаєте йому досягати його цілей, а й показуєте, що вірите в нього.

6. Побачення
Він ніколи про це не скаже, але просто збожеволіє, коли ви зателефонуєте йому і запросите на особливу зустріч, організовану вами. Це може бути щось креативне, а може і класичне: кіно і вечеря.

7. Крута техніка
Не в сенсі наворочена, а в сенсі цікава. Це може бути зарядка для телефону на сонячних батареях, або старий добрий Polaroid.

8. Любовний лист
Напишіть його обов’язково від руки, поцілуйте нафарбованими помадою губами, окропіть парфумом і покладіть йому в кишеню або сумку.

Джерело.