fbpx

8 причин, чому про вітамін Е має знати кожна жінка

Вітамін E — це магічна палочка, в медицині його називають такоферол.

Це сильний антиоксидант, який допомагає нейтралізувати дію токсинів, а також запобігти утворенню в організмі канцерогенів.

Корисні властивості цього вітаміну зарекомендували себе у лікуванні та профілактиці oнкoлoгічних захвoрювань, хвoрoби Альцгeймера, фібpoзних захвopювань гpyдей.

До корисних властивостей вітаміну Е також можна віднести: нормалізацію роботи чоловічої та жіночої репpoдуктивної систем, вплив на ендокринну, нервову та серцево-судинну систему, його використовують для лікування аcтми та дiaбету.

Медики вітамін Е призначають при великих фізичних навантаженнях та нервових напруженнях. Людям похилого віку цей вітамін допомагає зберегти ясність розуму та міцну пам’ять.

А ось у чому користь вітаміну Е для волосся та шкіри:

1. Зволоження шкіри.

Якщо додати у звичайний крем трохи вітаміну Е (з капсули), через кілька днів обличчя засяє!

2. Запобігає старінню шкіри.

Такоферол сприяє швидкому утворенню колагену – який відповідає за пружність та гладкість шкіри.

3. Допомагає при сонячних опiках.

Вітамін E використовують як ліки від сонячних опіків. Завдяки антиоксидантам в його складі, прискорюється загоєння шкіри.

4. Зменшує пігментацію та шpaми.

Виявляється, що група Е може знизити рівень пігментації на обличчі до мінімуму, активні елементи впливають на меланін, тим самим гальмуючи процеси його розвитку і прояви. Для цього треба наносити на пошкоджену шкуру розчин з вітаміну Е та оливкової олії ретельно втираючи.

5. Застосовується як очищувач.

Цей вітамін дуже легко пом’якшує шкіру та підтримує сальний баланс. Протирайте обличчя змоченим ватним диском у масляному розчині вітаміну Е двічі на день (він прекрасно видаляє макіяж).

Читайте також: Як доглядати за шкірою після 30: чудодійні поради косметолога

6. Стимулює ріст волосся.

Вітамін Е допомагає у відновленні волосяних фолікулів, та стимулює ріст волосся. Втирайте суміш оливкової олії та вітаміну у шкіру голови та залишайте на декілька годин, як маску. Також можна додати вітамін у олійку для волосся.

7. Запобігання та профілактика посивіння.

Вітамін E запобігає руйнуванню тканин, що дозволяє зберегти природний колір волосся.

8. Додає здорового блиску волоссю.

Такоферол надає волоссю блиск, зміцнюючи його, та прискорює ріст.

Джерело.

You cannot copy content of this page