fbpx

8 речей, які потрібно знати про свого чоловіка прямо зараз, щоб потім не було боляче

1. Скільки дітей він хоче?
І чи хоче взагалі? Я знаю пари, які розпалися через розбіжності в цьому питанні. І, на жаль, вони почали говорити про це вже після весілля. Так що краще дізнатися заздалегідь, якщо ти принципова в цьому питанні.

2. Як він бачить ваші ролі як батька і матері?
Я все своє життя знала, що ніколи не будуть домогосподаркою, що сидить з дітьми, так що коли мені зустрівся чоловік, який був абсолютно проти кар’єри своєї дружини, для нас це стало проблемою.

Може у вас все не так критично, але важливо обговорити, яким ви бачите своє сімейне життя. Хто буде готувати, прибирати, відвозити дітей в школу. Навіть якщо це поки буде не скоро.

3. На що він витрачає свої гроші?
Перш ніж все стане занадто серйозно, ти повинна дізнатися, економний він хлопець, марнотрат або десь між. Швидше за все у вас будуть різні підходи до фінансів, але ти повинна хоча б розуміти, на які компроміси доведеться йти.

4. Як він себе веде, коли гнівається? Коли засмучений?
Важливо знати, як він справляється з важкими періодами. Зривається він на оточуючих? Кричить він або ігнорує все навколо? Ти повинна знати, чого очікувати від нього в такі моменти, щоб знати, як йому допомогти (або залишити в спокої).

5. Як він ставиться до релігії?
Ви можете сповідувати різні релігії, якщо тільки поважаєте погляди один одного. Але при цьому важливо обговорити, як ви будете виховувати своїх дітей.

6. Як він поводиться в сварці?
Чи може він спокійно обговорити проблему? Або він боїться сперечатися з тобою? Чи дозволяє він собі образи на твою адресу?

7. Як він справляється з подорожами?
Спільна подорож до весілля – одне з правил. Ти багато дізнаєшся про людину, провівши з ним нерозлучно кілька діб. Ти побачиш, як він себе поведе в нестандартних і непередбачених ситуаціях, і взагалі, як любить подорожувати і проводити свій час. Ти побачиш його сьогодення.

8. Яким він бачить ваше майбутнє?
По-перше, чи бачите ви його разом? Якщо так, то як? Будете ви подорожуючими пенсіонерами або осяде в приватному будинку з городом?

Якщо ви не погоджуєтеся один з одним в цих питаннях, це не означає, що ваші стосунки приречені. Це означає, що вам потрібно все це обговорити. Люблячі люди завжди знайдуть рішення.

You cannot copy content of this page