fbpx

8 вчинків, які говорять про початок вашого духовного пробудження

Духовне пробудження дуже схоже на поведінку дитини в магазині з цукерками: ви схвильовані і переповнені незрозумілими емоціями. Вам хочеться насолодитися кожним смаком, але ви не знаєте з чого почати. Цей новий світ змушує відчувати себе настільки добре, що ви розумієте – нічого подібного раніше не переживали. Духовно пробуджені люди дуже добре розуміють це почуття, і в кінці кінців, вони приймають цю особливість поведінки. Тим більше, багато хто навіть не знає, що саме зараз відбувається з ним.

Якщо ви переживаєте період духовного пробудження або якийсь час довго подорожували, тоді ви можете ознайомитися з описом типом поведінки, про які могли й не здогадуватися, але які явно свідчать про наявність даного процесу.

1. Ви не можете вірити кожному сказаному або написаному слову.
Як тільки вам трапляються свіжі новини з будь-яких джерел, ви мало вірите в реальність того, що відбувається. Тільки після ретельної перевірки інформації ви прислухаєтеся до слів. Звичайно, ви майже ніколи не дивитися новини, вирушаючи замість цього в ті місця, в чесності яких впевнені. Вам не потрібно запитувати, тому що ви звикли вчитися всьому самостійно.

Крім того, духовно пробуджені люди схильні надмірно піддавати аналізу своє життя. У цьому може бути винен їх інтроспективний характер, тому що будь-яке прийняте рішення часто супроводжується годинами роздумів. Мало того, що вони сумніваються в правильності свого місця існування і оточення, їм потрібно засумніватися в своєму виборі або характері! І неважливо, що було з самого початку.

Читайте також: Речі, для яких жінка за 30 уже занадто стара

2. Вам не цікавий мейнстрім
Продовжуючи попередній пункт, можна з упевненістю сказати, що вам не потрібно йти в ногу з загальноприйнятими речами. Неважливо, що всі ходять в бар після роботи. Вам це не потрібно. Навіщо витрачати свій час на популярні фільми, коли можна подивитися арт-хаус? Загальна маса людей стежить за знижками перед Різдвом? Так вам це не потрібно! Ви ж не якась сіра маса. Та й харчуватися фаст-фудом явно не для вас. Краще приготувати здорові страви, які для вас краще за будь-який бургер. Загалом, ви вловили суть.

Незалежно від суспільства, ви схильні діяти навпаки.

Вам важливо стан власного розуму, тіла і душі. Ви віддаєте перевагу, займаючись саморозвитком, харчуючись здоровою їжею, приділяючи час фізичних навантажень та іншим видам діяльності, які і роблять з вас духовно пробуджену людину. Не те, щоб ви думали про власну перевагу над іншими. Просто ви зробили свій вибір, який на вашу думку є найкращим. І ніякі мейнстрими не переконають вас.

3. Духовно пробуджені люди прагнуть захистити навколишнє середовище
Якщо ви відноситеся до такого типу людей, то ви напевно будете намагатися захистити природу, не розуміючи чому люди звикли наносити лише шкоду. Нескінченні вiйни, викиди із заводів і нaсильство – все це не вкладається у вашій голові. Це не те, що ви б хотіли бачити, тому і чините так, щоб цього не було ніколи.

Люди можуть сприймати вас несерйозно, людиною, яка звикла піддаватися утопічним ідеям. Але ви-то чітко вирішили для себе, що так жити не можна. Адже люди повинні піклуватися один про одного і про своє оточення. Згуртованість – це єдине, що може уберегти всіх нас. І вам все одно, що думають інші. Мабуть, ви одна з найчутливіших і дбайливих людей, яких залишилося так мало і які так потрібні в сучасному світі.

4. Вам подобається самотність
Як тільки ви усвідомили, що суспільство не надто шанує подібних вам людей, ви вирішили усамітнитися. Краще витратити дорогоцінний час на себе і насолодитися тишею, ніж намагатися довести щось і вислуховувати масу критики. Як тільки ви потрапляєте в галасливу компанію або в натовп незнайомих людей, вам стає не комфортно. Вам відразу хочеться втекти звідти якомога швидше. Книжкові магазини, кафе і природа – це ті місця, які знаходяться в списку пріоритетних для комфортного проведення часу. Хоча, власне ліжко з чашкою чаю і улюбленою книжкою здатні посісти перше місце в цьому переліку!

5. Ви відкриті для нових ідей
Звичайно, у вас і без того є купа ідей і думок на той чи інший рахунок. Але ви не закриваєтеся від нових знань, інформації та ідей. Духовно пробуджені люди часто заглушають власне его, тому що вони сумніваються в правильності своїх думок. Та й оточуючі можуть піддати їх критиці. Тому вам звичніше залишатися своєрідним приймачем, який вбирає все навколо, немов губка.

Ви як ніхто інший розумієте, що світ у небезпеці. І почати поліпшення ситуації ви можете з себе. Якби всі міркували так само, то проблем було б набагато менше.

6. Ви завжди поділитеся думками і порадою з людьми
Ви володієте унікальними якостями і власне відрізняється від інших думкою. І всі про це знають. Тому людям цікаво слухати вас, а вам ніколи не складе труднощів поділитися з ними своїми думками або дати цінну пораду. Ви навіть можете не помітити, наскільки часто до вас звертаються за допомогою, тому що ви до цього просто-напросто звикли.

Ви – ідеальні для оточуючих вас людей, тому що ви втілюєте в собі зразок мудрості.

7. Ви неприязно ставитеся до авторитету
Швидше за все, ви не втрачаєте нагоді розкритикувати чинну владу або будь-якого іншого представника «авторитетного звання». Адже це такі ж звичайні люди, які можуть носити форму, виконувати накази і т.д. Вам байдуже, хто вони такі і як високо вони забралися по кар’єрних сходах. Тому ви і спілкуєтеся з ними, як з рівними собі. Ви відчуваєте огиду до багатьох законів, а все через загальноприйняті засади.

8. Ви бачите глибокий сенс всюди
Ви можете сприймати навколишній світ зовсім по-іншому, тому у вас сформувалася особлива думка з цього приводу. Навіщо витрачати час на порожні розмови, плітки або сидіти годинами за обговоренням фільму? Вам звичніше брати участь в наукових дискусіях, міркувати про всесвіт. Адже ці теми приховують в собі сенс нашого життя. Захопившись всім навколо, ви можете навіть не помітити, як пролітає час.

Ви не вірите в збіги, тому що все набагато складніше. Всьому є своя причина, а ваше завдання – зрозуміти, в чому вона полягає.

Підсумок
Духовно пробуджені люди часто мають такий спосіб поведінки, як неприязнь до загальноприйнятих норм, відторгнення мейнстриму, зацікавленість у всесвіті та правильності способу життя. Однак, є і безліч інших рис, які можна помітити, лише добре придивившись самому до себе. Багато хто навіть не помічають, як ці риси стали їх невід’ємною частиною.

Якщо ви знайшли схожість з усім вищесказаним, то ви, ймовірно, є духовно пробудженою людиною. Ми щиро бажаємо вам лише цікавих та пізнавальних пригод, які допоможуть вам знайти відповіді на всі ваші запитання!

Джерело.

You cannot copy content of this page