День подарує романтику, а комусь пригоди: гороскоп на 21 вересня

Овен

Сьогодні Овнам не доведеться нудьгувати, але багатство вражень часто буде забезпечено за рахунок суєти і ланцюжка неприємностей. Ймовірна плутанина в дорозі: пригоди, запізнення, неузгодженості, помилкові сигнали, спори з попутниками. Може знадобитися корекція початкових домовленостей, дрібний ремонт або зміна маршруту з-за термінового виклику. Обіцяє стати клопіткою подорож з домашніми тваринами «на борту». Джерело

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям контролювати свій бюджет. Бажано відмовитися від швидких покупок, експрес-платежів та угод, а також від інших форм хаосу і поспіху, наприклад, від перекусів на ходу розрекламованими «хітами» фаст-фуду. Також, це не найкращий момент для пошуку покупців і клієнтів. Не варто продавати плоди своєї праці, особливо, будь-якого ручного хобі: рукоділля, садівництва.

Близнюки

Близнюків сьогодні супроводжує перманентний стрес. Висока ймовірність розпилення уваги, термінового клопоту, побутових та інших дрібних тpавм. Можливі сварки з домочадцями та іншим оточенням, особливо, на тлі поспіху і нервозності. Буде нелегко слідувати недавнім домовленостям. Багато які Близнюки самі заженуть себе в пастку, не зумівши утримати рівновагу. Рецепт успіху — вправно лавірувати в обстановці.

Рак

Сьогодні Ракам невигідно розпочинати справи, але проблематичний і повний відпочинок. Будь-яка акція обіцяє масу турбот і побічних ефектів, особливо, якщо вона пов’язана з інтенсивними контактами, поїздками і переміщеннями. Не надто стійким може бути і кінцевий підсумок зусиль, результат візиту, тренування, ремонтної або лікувальної процедури. Можливі проблеми з ліками, вихованцями, сервісами, транспортом, засобами зв’язку.

Лев

Сьогодні Левам нeбeзпeчно ставати діловими людьми і сподіватися на свій підприємницький талант. Не варто активно розпоряджатися ресурсами, особливо, грошима і технікою, а також покладатися на дружні зв’язки. Це день негативної динаміки: зростає лише ризик збитків, а ймовірність прибутку або утримання вихідних позицій мала. До того ж, необачний крок закреслить частину ваших зусиль і вкладень.

Діва

Сьогодні Дівам потрібна обачність, так як в будь-який момент легко зашкодити собі своєю власною поведінкою. Подвійно небезпечні агpeсивність, нестриманість, претензія на лідерство (або, навпаки, надмірна старанність, послужливість). Підсумком може стати розірваний контракт, звільнення з посади, конфлікт з начальством або родиною, репутаційний збиток, професійна втрата, стрес або травма.

Терези

Протягом дня Терези не раз зіткнуться з ускладненнями, але якщо ситуація критична, зірки радять продовжувати. У будь-якому випадку, ви отримаєте певну вигоду, наприклад, поповните свої знання. Сьогодні підводить виконавча частина: технічна та медична підтримка, інструмент, знаряддя, транспорт. Нелегко подорожувати без підготовки і з примхливим пасажиром, наприклад, неспокійним домашнім вихованцем.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам краще діяти за обставинами і не намагатися безпосередньо керувати подіями. Мінливі ситуації цього дня вигідні вам, якщо ви рухливі, гнучкі, товариські, готові мімікрувати, не проти діяти на межі ризику, вмієте спритно міняти курс, інтригувати, тонко маніпулювати людьми або інформацією, або просто ставитеся до життя легко. Небажані починання, фінансові операції.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не варто недооцінювати чужу хитрість і рівень агpесії. У досить напружене русло можуть згорнути переговори. Загостриться конкуренція або конфлікт зі значущою персоною. Не завадить бути дипломатичніше, боротися зі своїми командирськими і лідерськими замашками. Світ обернеться війною, якщо вам важливо бути «зверху», ви не дотримуєтесь контракту, не готові ділити владу, ролі або територію.

Козеріг

Козерогам не варто витрачати сили на дрібні сварки з колегами, персоналом або близькими. Краще зосередитися на усуненні фактичних перешкод. Можливі ускладнення при виклику допомоги та наданні послуг, в процесі лікування і догляду за хворими, у відрядженнях, при виконанні рутинних процедур і ритуалів. Може з перебоями функціонувати обладнання, транспорт або зв’язок, вередувати домашня тварина.

Читайте також: Попереду не найпростіший тиждень: жіночий гороскоп з 23 по 29 вересня

Водолій

Сьогодні Водоліям зірки радять керуватися не теорією, а практикою, не словами, а справами. Правила гри легко порушуються через дрібниці, з-за чого є ризик довести ситуацію до критичного порогу. Уклавши договір, варто перевірити подальші дії контрагента: не виключена халтура, обман або непорозуміння. Якщо щось бентежить, краще повірити своїм очам, ніж умовлянням або виправданням.

Риби

Сьогодні Рибам небезпечно включатися в запропонований кимось діалог або нав’язаний спір. Замість заявленої дипломатичності і доброзичливості, можна зіткнутися з критикою і агресією. Загостриться конкуренція. З-за дрібниці можливе зіткнення ідей, цінностей, амбіцій. Переговори можуть перерости в особистий конфлікт з партнером, клієнтом, покупцем, членом сім’ї, близькою людиною, впливовою фігурою.