9 секретів, які Всі дружини приховують від Своїх чоловіків. На щастя, у кожного чоловіка є прекрасна можливість вивчати жіночі таємниці все своє життя

Просто знайте: будь-яка жінка у вашому житті приховує набагато більше таємниць, ніж ви, причому деякі з них вам навіть важко собі уявити! На щастя, у кожного чоловіка є прекрасна можливість вивчати жіночі таємниці все своє життя. Джерело.

Все, що ми купуємо для себе, насправді коштує на 20 відсотків більше, ніж ми вам говоримо. Авжеж, це правда. Так, ми знаємо, що чесність — найкраща політика, приховувати свої витрати, але іноді ми просто не хочемо зайвий раз сваритися з вами через ціни чудодійного шампуню.

Ми насправді думаємо про інтuм з вами! І дуже часто!
Іноді ми думаємо про це весь день. Просто зазвичай до кінця дня ми так добряче вимотуємося, що наші думки так і залишаються думками.

Ми боїмося втратити свою свободу, як і ви! Ми виглядаємо сучасними і незалежними, але як і раніше хочемо, щоб ви були “справжніми чоловіками”! Будь-яка жінка, як і раніше, хоче відчувати, що її чоловік якимось чином піклується про неї.  Це змушує нас відчувати себе більш жіночними і захищеними.

Читайте: В якому місяці народилася твоя жінка -таке і буде з нею життя!

Ми хочемо, щоб ви пильнували нас (але тільки зовсім трохи)!
Так-так! Ми хочемо, щоб таким чином ви виявляли по відношенню до нас увагу і турботу: коли офіціант флiртує з нами, або коли інші хлопці заграють із нами на вулиці. Це змушує нас відчувати, що ми дійсно важливі для вас.

Ми розповідаємо подругам більше, ніж ви думаєте (але набагато менше, ніж ви побоюєтеся)!

Ми дійсно бачимо і цінуємо все, що ви робите для нас!
Чому ми рідко говоримо вам про це? Давайте укладемо угоду: ви обіцяєте виконувати якусь роботу по будинку в певний час, а ми обіцяємо співати вам дифірамби. Погоджуєтесь?

Ми любимо вас усім серцем, але іноді нам все ж не вистачає почуття першої закоханості і  пристрасті! Більшість жінок відчувають справжню залежність від любові. І коли ми згадуємо глибину і силу минулої любові, в цьому немає нічого легковажного.

Але врешті-решт, спільне життя з вами, наповнене щирою відданістю, що значить для нас набагато більше!