fbpx

9 травня – особливий місячний день. Бізнес, шлюб, здоров’я, сновидіння для вас особливі

Перед тим, як почати роботу, потрібно зібратися з духом та мислити раціонально. Сьогодні вас можуть відволікати побутові негаразди і, особи, які хочуть поговорити. Головне, ретельно продумати мету і плани, щоб не привернути неприємності в життя.

Сприятливо:

  • будь-які починання, робота в саду та городі;
  • будівництво будинку та дачі, закладання фундаменту для майбутніх звершень;
  • зав’язування нових зв’язків.

Несприятливо:

  • морально тиснути на людей, засмучуватися та хандрити;
  • уражати та насміхатися над співрозмовником;
  • лінуватися, відправлятися в подорож.

Бізнес

Сьогоднішній день вважається сприятливим для ведення справ. Всі кроки, які ви будете робити, принесуть успіх. Але всі дії слід здійснювати з благими помислами. Ви можете зайнятися перестановкою в офісі, укладанням угод, набором нового персоналу, взагалі чим завгодно – все буде вдаватися. Якщо ви зрозумієте, що щось йде не так, як запланували, залиште цей захід на інший день. Не намагайтеся вирішити ситуацію, у що б то не стало.

Але найбільше в цю добу вдаються oперaції в інтелектуальній сфері – планування, розрахунки, бухгалтерські oперaції, робота з архівами, генерування нових ідей, створення проектів і так далі. Корисно проводити курси підвищення кваліфікації, навчання робочого персоналу новим прийомам та методикам роботи.

Шлюб

Цей день місяця прийнято вважати вдалим для укладення шлюбу. Особливо він підходить для тих пар, які мріють стати багатодітними батьками. Якщо сім’я буде будуватися на духовній основі, а не на фізичній, такий союз буде особливо стабільний та міцний. Погляди молодят повинні збігатися – це відмінна запорука щастя.

Здоров’я

У заняттях спортом можна віддати перевагу активним вправам. Сьогодні слід збільшити навантаження. Включіть в комплекс нові рухи, спрямовані на зміцнення та нарощування м’язів. Якщо здоров’я дозволяє і організм вимагає таких навантажень, можете займатися на повну котушку. Можете також попрактикувати заняття йогою.

Читайте також: Які знаки Зодіаку не хочуть одружуватися

Сьогодні, як ніколи буде міцним здоров’я. Якщо ви все ж захворієте, хвороба не буде серйозною та швидко піде. Слід в цей період утриматися від прийняття спuртнuх напоїв та кyріння.

Сновидіння

Сни, побачені сьогодні, покажуть, який творчий потенціал був вам даний і як їм слід розпорядитися. Щоб піти в потрібному напрямку і розподілити правильно свою енергію необхідно правильно інтерпретувати сьогоднішні сновидіння. І лише тоді ви зможете досягти успіху, а також гармонії з собою і з оточуючим соціумом.

Деякі представники астрологічних шкіл вважають, що сновидіння сьогоднішнього дня розкривають перед людиною таємницю про те, ким він був у минулому житті. Символом цієї доби є ведмідь, це означає зв’язок сьогодення з минулим.

Джерело.

You cannot copy content of this page