9 травня в Україні все перевернеться “з ніг на голову” – астролог

Відома астролог Марина Скаді оприлюднила гороскоп для України на травень 2022 року і з’ясувала, що нашій країні принесе коридор затемнень. Відкриється він сонячним затемненням 30 квітня, а завершиться 16 травня.

За словами експерта, найважчим днем для України буде 9 травня. Саме в цей день на українців чекають глобальні зміни. Вони можуть бути як на краще, так і в гірший бік.

Також Скаді зазначила, що в цей період відбудеться переоцінка цінностей. Те, що раніше для українців було важливо, стане не таким значущим.

“Можуть виявитися великі проблеми в управлінні державними фінансами, а також спроби приховати злочини, іноді ціною численних жертв”, – додала Скаді.

Астролог також попередила і про те, що залишатися осторонь не вийде. Колективне мовчання про війну в Україні стане плачевним для всього світу.

“Цей коридор затемнень змусить багатьох задуматися над тим, що відбувається зараз. Може статися трагедія, яка стане спусковим гачком у низці небезпечних подій, але це приверне увагу світової еліти до реальних проблем людства”, – додала експерт.