fbpx

9 вчинків справжніх лицарів, від яких дівчата мліють

У нашому сучасному світі дуже легко стати жeртвою нав’язливих побачень, які замучать вас до смeрті. Причинами таких «зустрічей» можуть бути банальний потяг, невірність чоловіка, який шукає нові жeртви, або спрага нових відчуттів.

Як жінки, ми заздалегідь готуємося до найгіршого розвитку подій, проявляючи особливу обережність протягом перших кількох місяців відносин, побоюючись стати жeртвою вищезгаданої розпусти, в якій бере участь так багато чоловіків.

Тому, це приємне полегшення, коли ми стикаємося з тими одиницями чоловіків, які ведуть себе як справжні джентльмени. Вони випромінюють якесь лицарство навіть своїми незначними діями і нагадують нам, що в цьому світі ще є місце для гарних вчинків.

Для того, щоб підкорити серце жінки, не потрібно якихось грандіозних жестів або дорогих подарунків. Все, що потрібно від чоловіка – це щирість і прояви справжнього романтичного інтересу.

Незважаючи на популярну думку, лицарі не вмeрли! Нижче ми опишемо 9 щоденних жестів чоловіків, які це доводять:

1. Всі двері відкриті
Хлопець, який витрачає час для того, щоб відкрити і притримати для вас двері – це справжній охоронець. Він не та людина, яка проігнорує вас.

А тепер уявіть, що в вашому місті сніг випадає з такою інтенсивністю, що ви з легкістю можете застрягти в ньому. Хотілося б вам, щоб ваш чоловік залишився грітися в машині, поки ви намагаєтеся відкрити пасажирські двері? Навряд чи.

Тому цінуйте того хлопця, який ставить ваш комфорт на перше місце, навіть якщо ця дія вимагає від нього незначних зусиль.

2. Останній шматочок їжі
Кажуть, що шлях до серця людини проходить через її шлунок. Отже, коли він залишив для вас останній шматочок їжі, він говорить вам, що любить вас більше, ніж самий вишуканий десерт у світі. І цей жест уваги коштує багато чого, повірте.

3. Час для сім’ї
Хлопець, який проявляє інтерес до ваших дитячих фотографіях, тренує вашого молодшого брата футбольним прийомам або правильному спілкуванню, захоплюється стравами вашої мами, цим самим дає вам зрозуміти, що він з вами надовго. Жест незначний, але явний.

4. Мильні опери
Коли хлопець добровільно погоджується на перегляд ваших улюблених мильних опер, які можуть тривати по 300 серій, він дає зрозуміти, що йому важливо, щоб ваше спільне проведення часу подобалося вам. Погодьтеся, що для хлопця вибір між занудним жіночим серіалом і футболом очевидний. Тому це потрібно цінувати. Ще краще, якщо він робить це, не чекаючи чогось натомість!

5. Відправлення квітів
Ми не говоримо про шикарний букет, який може коштувати пристойну суму (якщо це не День святого Валентина). Йдеться про ті квіти, які він дарує нібито випадково, прийшовши з магазину або після роботи. Невеликі букети мають якусь магічним властивістю робити дівчину щасливою.

6. Прогулянка по зовнішній стороні тротуару
Це може здатися дивним, особливо вперше. Ви почнете замислюватися над тим, чому цього ніхто не робив раніше. Але не варто недооцінювати цей крок. Хлопець робить це, щоб ніщо не могло зашкодити вам в разі якоїсь трaгедії на дорозі. Це не обов’язковий жест, але, безумовно, приємний.

7. Поцілунок в лоб
Звичайно, якщо ви починаєте зустрічатися з кимось, а він робить щось подібне, вам може здатися, що ви стали для нього сестрою.  Але, якщо ви перебуваєте в довгострокових відносинах, і ваш хлопець цілує вас в лоб, цей невеликий жест дозволяє вам почувати себе коханою.

8. Повний бак
Подібно до того, як гуляти по зовнішній стороні тротуару, цей жест може здивувати вас в перший раз. Але в тому, що він вирішив заправити бак вашого автомобіля, немає нічого дивного. Це демонструє те, що людина була вихована правильно і знає, що порадувати людинy можна навіть такими дрібницями, на які ви витрачаєте свій час щодня.

9. Верхній одяг
Жінки цілком здатні надіти свій верхній одяг самостійно, але цей жест ніяк не пов’язаний з можливостями. Це класичний, нев’янучий жест, притаманний справжнім джентльменам, які завжди надінуть на вас пальто або запропонують своє, коли вам холодно.

Читайте також: Дрібниці в чоловічій поведінці, які зводять жінок з розуму

Насправді, помітити турботливі жести чоловіків дуже складно, тому що, по-перше, це стає рідкістю, а по-друге, вони не люблять акцентувати на цьому увагу. Це як мимовільнa поведінку жінки, яка піклується про виховання власних дітей. Але не варто думати, що лицарство мeртвe. Чоловіки можуть стати втіленням середньовічного героя, який всіляко буде приділяти увагу своїй дамі. Потрібно тільки вміти розрізняти ці жести.

Джерело.

You cannot copy content of this page