fbpx

9 жовтня спадаючий Місяць з особливою енeргeтикoю: встигни зробити 4 важливі речі

Остання чверть – це новий період в житті кожної людини, адже саме зараз можна позбутися зайвих неприємностей, не допустити проблем зі здоров’ям і забути про свої занепокоєння!

Місяць став «головним героєм» багатьох легенд і народних прикмет. Вважається, що якщо людина знаходиться з ним на одній хвилі, то в її житті буде тільки достаток і щастя. Щоб цього досягти добре запам’ятайте, що можна, а що не можна робити на с падаючий Місяць.

У період спаду не рекомендується починати нові справи, які повинні привести до достатку і процвітання. В цей час краще звільнитися з роботи тим, хто давно мріяв про це, а ось шукати нове місце слід під час зростаючого Місяця.

Якщо ви почнете щось нове, вкладіть в ідею гроші і час, то навряд чи це принесе якийсь прибуток або задоволення. Кінець таких старань буде плачевним і доведеться починати все заново.

Але спадаючий місяць відмінний помічник для тих, хто хоче позбутися від поганої енергетики, принести мир і спокій в свою сім’ю. Для цього рекомендується зробити всього 4 речі.

1. Викинути все зайве. Просто займіться генеральним прибиранням і позбудьтеся від усього того, що погано лежить. Викиньте старий одяг і все те, чим ви не користувалися в останній рік – воно вам вже не знадобиться.

2. Розберіться з усіма листами і знімками. Вони не повинні бути розкидані по тумбочках – заведіть для них свій альбом і приватне законне місце. Не бажано зберігати багато фотографій вже пoмeрлих людей або тих, кого давно немає у вашому житті.

3. Дивіться, що кладете в рот. В цей час змініть свій раціон харчування і припиніть вживати шкідливу їжу. Хоча б на короткий проміжок сядьте на корисну дієту і розвантажте свій організм.

Читайте також: Дочка багатого бізнесмена відмовила бідняку, але згодом дуже пошкодувала

4. Займіться відсортуванням. Не слід тримати в своєму житті неприємних людей або тих, хто вас обманює. На спадаючий Місяць розірвіть всі зв’язки, щоб дати собі шанс почати нове життя.

Джерело.

You cannot copy content of this page