А чому ти мені нічого не привезла? – Так у нас з тобою розміри різні! – починаю виправдовуватися я. – Так ви ж багаті, могли б і новий одяг мені купити! – заявила мені сестра

Моя одвічна проблема це жалість, я завжди шкодувала свою двоюрідну сестру і її трьох дітей, які живуть в селі. Тетяна ніде не працює, та у них в селі і працювати навіть ніде. Чоловік її перебивається періодичними підробітками там же в селі, пенсіонерам дрова рубає та воду носить. Мають вони невелике господарство: дві корови, та кілька курок, це і рятує їх від голоду, ну і звичайно свій город. Ну і я, добра душа, постійно їм допомагала, дітей дуже шкода було.

Мої дочки дуже акуратні і одяг у них як новий, доношувати молодша за старшою не може, так як різниця у них шість років. Ось я зберу одяг і заберу в село до сестри, у неї дві дівчинки і хлопчик. Ну і новий одяг теж їм купувала. Меблі свої віддала, коли нові придбали, за свій рахунок доставили в село, а це сімдесят кілометрів від нас. І я стала помічати, що вони приймають як належне мою допомогу, навіть спасибі перестали говорити. Гроші у мене займали постійно, а віддавати, здається, навіть і не збиралися.

Ось в один прекрасний день я приїхала до них у гості з чоловіком, привезли знову речі дітям, гостинці. Вони давай швидко все розбирати і висунули мені ряд претензій. – А чому на спортивному костюмі пляма? Я відповідно і кажу: – Таню, ти ж бачиш, що костюм випраний, а пляму вивести не змогла, та вона й невелика, дітям в дворі бігати можна і в такому!

Мене звичайно взагалі здивувала її розмова про плями, враховуючи, що її діти були постійно брудні, причому зверху до низу. А потім вона мені ще видає: А чому ти мені нічого не привезла? – Так у нас з тобою розміри різні! – починаю виправдовуватися я. – Так ви ж багаті, могли б і новий одяг мені купити!

Ось тільки де вона побачила багатство я так і не зрозуміла, великих доходів у нас з чоловіком немає. Мене звичайно розлютила ця ситуація, я людина неконфліктна, лаятися не люблю, ось тому бідні родичі і знахабніли, користуючись моєю добротою. Ми з чоловіком відразу зібралися і поїхали, більше допомоги вони від мене не отримували. Хоча багато раз мені надзвонювали і просили грошей зайняти, а я їм відповіла ви ще колишні борги не віддали!

Я звичайно у відповідь почула багато неприємного про себе, ну принаймні зрозуміла, що це люди! Ось і твори добро після такого!

Фото ілюстративне з вільних джерел