fbpx

Ось яких звичок слід насправді уникати жінкам у спілкуванні з чоловіками

Привабливість жінки – це не тільки зовнішній блиск, але ще і манера поведінки, мова, і безліч дрібних деталей. Навіть найкрасивіша і доглянута жінка може справити погане враження, якщо у неї є не дуже хороші звички у спілкуванні. Отже, чого слід уникати жінкам?

1. Звичка повчати.

Жінки приходять в цей світ з уродженою потребою – піклуватися про когось. І часто в дорослому віці роблять це абсолютно автоматично. Часто можна спостерігати таку картину – хтось із знайомих поділився з жінкою своєю ситуацією, і вона тут же починає давати поради, повчати, наставляти на шлях істинний. Маючи в серці абсолютно благі наміри і реалізовуючи свою потребу піклуватися, жінка сама не помічає того, як починає відштовхувати людей, а деяких навіть дратувати. Тому, звичка включати внутрішню «матусю», не додає привабливості.

2. Балакучість.

Багатьом здаються милими безтурботні дівчатка, які базікають без угаву і не дають нікому більше висловитися. Але це якщо мова йде про дуже юну дівчину, якій багато прощається за її незрілість і брак досвіду. Якщо ж така звичка спостерігається у зрілої жінки, мало кому буде приємно знаходитися поряд із таким співрозмовником. Надмірна балакучість може стати причиною соціальної ізоляції, адже мало кому цікаво проводити час, вислуховуючи чиїсь безперервні монологи.

3. Надмірна відвертість.

Те, що в жінці повинна бути загадка, знають всі. Але часто можна зустріти представниць прекрасної статі, які малознайомим людям починають вивертати всі подробиці їхніх болячок, складних ситуацій у відносинах, інтригах на роботі. Така поведінка відлякує і змушує людей закриватися від спілкування з надмірно відвертою особою.

4. Звичка критикувати.

Якщо бути до кінця чесними, нікому з нас не подобається критика, навіть якщо вона справедлива. Тому жінки, які мають звичку критикувати всіх і все, що їх оточує, не додають собі привабливості, а навпаки, відлякують. Критика, яка виходить із уст жінки – оголює її недоліки, робить їх більш виразними. Тому краще навчитися мовчати, навіть коли хтось зовсім погано щось робить. Якщо це нас не стосується, або нашої думки не питають, краще не занурюватися в критику і не випромінювати негатив.

5. Звичка відмовлятися від компліментів.

Як правило, так чинять жінки із заниженою самооцінкою. Замість того, щоб подякувати за комплімент, вони починають приводити тисячу аргументів, щоб його спростувати. Наприклад, почувши «Ти сьогодні по-особливому красива», починають говорити, що це всього лише новий відтінок помади. Така звичка не тільки не додає привабливості, але більше того, вбuває бажання говорити компліменти.

6. Звичка порушувати обіцянки.

Ті жінки, які девізом свого життя роблять фразу: «Жінка пообіцяла – зробила, а якщо ні – значить, передумала», страждають від проблем у відносинах. Чомусь багато жінок вважають, що пунктуальність і вірність своєму слову – це для чоловіків, а представницю прекрасної статі все повинні чекати, і поблажливо прощати, якщо вона забула виконати обіцянку або просто передумала. Насправді, це псує враження про жінку.

7. Звичка перебільшувати.

Коли жінки роздмухують з дрібниці величезну проблему, це виглядає не тільки комічно. Схильність все перебільшувати відлякує, а не приваблює. Тому, від такої звички необхідно скоріше позбуватися, щоб не придбати проблеми у взаєминах з людьми.

8. Звичка сперечатися.

Жіночність проявляється в м’якості, умінні поступатися, не втрачаючи власної гідності. Жіноча звичка сперечатися спотворює представниць прекрасної статі. Уміння вчасно замовкнути і відступити – це ознака жіночої сили, внутрішньої краси і привабливості.

9. Звичка хандрити і сумувати.

У 18-19 століттях аристократична блідість, смуток в очах і тінь вічної туги на обличчі були ознаками жіночої привабливості, шарму і витонченості. На щастя, ідеали краси змінюються. Сьогодні похмурі, примхливі і вічно незадоволені жінки викликають лише жалість і бажання скоріше від них втекти. Тому краще замінити таку звичку оптимістичним поглядом на життя, і посміхатися!

Читайте також: 9 слів-паразитів: звички, які розкажуть про нас багато цікавого

Джерело.

You cannot copy content of this page