fbpx

Але нумерологи винайшли спосіб дізнатися, скільки шлюбів може бути за датою народження

Кількість шлюбів залежить від багатьох факторів, таких як особисті цінності та пріоритети, а також індивідуальні життєві обставини та досвід.

Але нумерологи винайшли спосіб дізнатися, скільки шлюбів може бути за датою народження.

Деякі люди можуть вирішити укласти лише один шлюб на все життя, тоді як інші можуть бути на більш активному шлюбному шляху та укладати кілька шлюбів протягом свого життя.

Також варто зазначити, що багато людей живуть у стосунках без шлюбу, і це стає все більш поширеним у сучасному світі.

Знайте, що кількість весілля можуть відігравати величезну роль у вирішенні долі, та того, що вас чекає у вашому подружньому житті.

Для того, щоб за допомоги нумерології розрахувати кількість ймовірних шлюбів, спочатку треба розрахувати ваше число долі.

Для цього візьміть всі цифри в даті народження та підсумуйте їх до утворення числа від 1 до 9.

Наприклад: ви народилися 5 вересня 1992 року. 5+1+9+9+2=26=2+6=8.

1

Одиниці ніколи не сумніваються у своєму виборі, тому в шлюби вступають з легким серцем без тіні сумніву. Так само вони будують свої сімейні відносини — вроджена комунікабельність дозволяє їм зберегти сімейне вогнище. Тому шлюб у них буде один.

2

Люди, чиєю долею управляє двійка, стовідсоткові однолюби. Тому в їхньому житті, як правило, лише один шлюб. Причому заснований він завжди на ніжних почуттях до партнера.

3

Трійки найбільш непередбачувані. По натурі своїй ці люди — динамічні, енергійні, завжди в русі і пошуку для себе чогось нового.

Тому не дивно, що число шлюбів у таких особистостей прогнозувати вкрай складно. Їх може бути навіть більше трьох, а може і кілька, але з одним і тим же партнером.

4

У виборі партнера четвірки дуже розбірливі, але в перманентному пошуку справжнього кохання знаходяться навіть тоді, коли перебувають у шлюбі – перфекціонізм і обережність не дозволяють їм розслабитися з однією людиною.

Тому їх чекає безліч союзів, або один, але лише в тому випадку, якщо їм попадеться терплячий партнер.

5

Ті, чиїм життям управляє число п’ять, в шлюб вступають, як правило, пізно. Виною тому і романтична натура, якій потрібен союз як в казці, і тотальна невпевненість в собі, коли справа доходить до відносин.

В кінцевому підсумку п’ятірки все ж відпускають свої комплекси, і знаходять одного, єдиного і неповторного партнера на все життя.

6

Такі люди в шлюб вступають, як правило, два рази: перший можна вважати пробним; другий виявляється більш щасливим, адже шістки ретельно провели роботу над помилками, перш ніж знову довіритися кому-небудь.

7

У питаннях шлюбу ті, чиєю долею управляє цифра сім, вважаються справжніми щасливчиками — відносини мрії їм даються досить легко, адже такі люди за своєю природою проникливі і дипломатичні.

Ці безцінні для сімейного життя якості дозволяють їм створювати найміцніші союзи — одні на все життя.

8

Для вісімок шлюб — це, в першу чергу, стабільність і безпека. Тому нерідко вони вступають в шлюб за розрахунком.

Втім, їх сімейне життя не можна назвати нещасливим — такі люди віддані своїй другій половинці, і навіть вчаться з часом її щиро любити.

9

Для дев’яток ранній шлюб — не рідкість. Вони завжди прагнуть до самостійності і незалежності, тому що вони сильні і самі впораються.

На жаль, перший шлюб виявляється не розважальною прогулянкою, а американськими гірками з проблем і марних спроб не загубити в цих відносинах себе. Але такі люди швидко вчаться.

You cannot copy content of this page