fbpx

– Аліно, познайомся, це Настя – моє перше шкільне кохання, – сказав мій благовірний напередодні весілля. І, треба відмітити, Анастасія була жінкою досить наполегливою. Вона дуже швидко перейшла до активної атаки по всіх фронтах

Зрозуміло що, познайомитися з цією особою мені було, м’яко кажучи, не дуже приємно і я леди спромоглась на криву усмішку.

Коли ми тільки почали зустрічатися, мій наречений частенько розповідав про неї. Якщо коротко, історія їхніх стосунків розвивалася приблизно так: він її кохав, довго залицявся, потім вона все-таки зглянулась і у них почались стосунки, а через 3 роки кинула його, бо «Тому …». Прокручуючи в голові всі ці розповіді, я відчувала потенційну загрозу нашим стосункам.

Мій майбутній чоловіе довго не міг все це забути, і навіть не намагався будувати стосунки з іншими дівчатами, щоб уникнути повторення уроку. Коли ми почали зустрічатися, йому було 27 мені 24. Він був вкрай обережний в прояві своїх почуттів. Спочатку я навіть не могла зрозуміти, кохає він мене чи просто проводить зі мною свій вільний час.

Тільки через рік наших стосунків він зміг по-справжньому розкритися. І я дізналася, що мій обранець – найбільш турботливий і ніжний чоловік у світі.

А ще через рік ми вирішили одружитися. І коли вже дата була призначена, гості запрошені, і гаряче замовлено, з’явилася вона. «Здрастє, я ваша Настя, – як би читалося в усій її поведінці. – І тепер я буду заважати вашому особистому життю і відміню ваше весілля! Не треба, не дякуйте!»

І, варто сказати, Анастасія була жінкою досить наполегливою. Вона дуже швидко приступила до активної атаки по всіх фронтах. Дзвінки, повідомлення в соціальних мережах, «випадкові» зустрічі, «несподівана» поломка машини. І це не весь арсенал її озброєння. Я вже всерйоз задумалася, що наше весілля буде схоже на сюжет з мексиканського серіалу.

Читайте також: На столі, на кухні, стояла недопита, ще тепла чашка кави. У передпокої стояло відро з шваброю. Вода в ньому була ще гарячою. На тумбочці лежав смартфон дружини. Я шукав її добу, а потім здогадався перевірити витрати по банківській карті, вона залишила мені зачіпку

– Чи є серед гостей та людина, яка проти цього союзу, – запитає працівниця РАЦСу.

– Так, я проти, – скаже Настя. І взявшись за руки, вони утічуть в туман.

Але, на моє превелике щастя, в один з чудових вечорів, мій наречений повідомив мені, що його «перше кохання» поїхала. Їй запропонували престижну роботу в іншій країні і вона погодилася. Весілля наше відбулося по звичному сценарію. І я була шалено щаслива, що воно не було схоже на сюжет з серіалу.

You cannot copy content of this page