– Алко, ти дура? Ми ж просто, як друзі! – заявила тоді Світлана, злазячи з колін чужого чоловіка. – І слину по моєму чоловікові ти теж як друг пускаєш? – з кривою посмішкою запитала Алла і вказала найріднішим людям на поріг

Кинувши погляд на годинник, Алла прискорила крок, майже перейшовши на біг. Дівчина захекалася, але біля РАЦСу була вчасно.

– Не передумала?

Почувши за спиною голос поки ще чоловіка, Алла здригнулася від несподіванки, обернулася і натягнуто посміхнулася:

– Не дочекаєшся!

Проігнорувавши простягнуту руку, Алла легкою ходою піднялася по сходах і зайшла в будівлю. Джерело

Велике дзеркало в холі. Те саме, в якому 6 років тому відбивалася наречена в красивій білій сукні, цього разу показало злегка змучену молоду жінку з втомленим виразом обличчя. Шарахнувшись від чоловіка, який спробував її обняти, Алла рішуче попрямувала до 4 кабінету. Саме там приймали заяву на розлучення.

– Алло, сонце! Та не було нічого! Мені ніхто не потрібен, крім тебе! – йшов слідом за Аллою чоловік.

– Бачила, як нічого не було! Максиме! Ну хоч зараз будь чоловіком! Знайди в собі сили визнати свою помилку! Зараз вже навіщо брехати? – Алла ледве стримувала сльози, згадавши кращу подругу Світлану, яка привільно розташувалася на колінах Макса.

– Алло, чому ти мені не віриш? – Максим схопив дружину за руку і розвернув дівчину до себе.

«Вірю. Я тобі вірю. Але так буде краще для всіх» – хотіла сказати Алла, але промовчала. Вона подивилася в такі рідні очі, насолодилася останніми дотиком чоловіка і вирвала руку:

– Нас чекають.

Через дві години Алла сиділа в кафе перед величезним тортом і ковтала сльози. З Максимом вони були знайомі з дитинства – в одному дитячому садку сиділи на сусідніх горщиках. Школа, де вони не змовляючись сіли за одну парту.

Свєтка приєдналася до їх злагодженого дуету в 5 класі. Її батьки розлучилися і вона разом з мамою переїхала до бабусі, яка жила в тому ж будинку, що й Аллина батьки.

Свєтка була найкращою подругою, власниця таємниць і довіреною особою як у Алли, так і у Максима. Свідок на весіллі, мама хрещеника, майже сестра, любила Максима, але не посміла перешкодити щастю друзів.

Свєта важко переживала розлучення, повторивши долю своєї матері – повернувшись в квартиру, в якій виросла, до своєї мами. Алла і Максим жили по сусідству, в квартирі батьків Алли. Саме в цій квартирі Алла і застала кращу подругу в компанії свого чоловіка.

– Алко, ти дура? Ми ж просто, як друзі! – заявила тоді Світлана, злазячи з колін чужого чоловіка.

– І слину по моєму чоловікові ти теж як друг пускаєш? – з кривою посмішкою запитала Алла і вказала найріднішим людям на поріг.

– Аллочко, ну подумаєш? На колінах посиділа! Через це розлучатися? Ти нормальна? – Аллина мама зовсім не розуміла логіку своєї дочки.

Алла твердо стояла на своєму – зрадив в таку дрібницю, значить і до великої зради недалеко. Розлучення і дівоче прізвище.

Ліниво длубаючись в торті, Алла не помітила, як навпроти сіла Світлана.

– У нас нічого не було! Ти не можеш взяти і так кинути Макса! Він цього не заслуговує!

– Можу. Через місяць ми офіційно будемо чужими людьми. Ти проконтролюй, щоб він прийшов на розлучення. Мене не буде, а якщо і він не прийде, то нас не розлучать. Ти давно на нього облизувєшся, так що – кохання вам. У мене одне прохання. Народи йому дитину.

– Алло, ти з глузду з’їхала. – видихнула Свєтка, з зусиллями приховуючи блискучі очі.

– Думай як хочеш. – Алла встромила ложку в залишки торта, встала з-за столу і покинула кафе.

«Вони будуть щасливі. Макс стане татом – Свєтка обов’язково йому народить. Та й хрещеника Максим не образить. Все у них буде добре» – з такими думками Алла попрямувала на автовокзал по квиток в один кінець.

Читайте також: Pаптом зовсім без причин відчинилися двері шафи. Мicтика. Я підійшла до нього. Там зберігалося маминa постільна бiлизна, рушники, скатертини. Зверху лежав великий пакет з написом «На cмepть». Я відкрила його, заглянула всередину, там був мій подарунок

Друга година трясучись в автобусі, Алла притулилася лобом до скла. «У Вас ніколи не буде дітей, мені дуже шкода. У подібних випадках ми рекомендуємо парам задуматися про ЕKЗ. Але у Вашому випадку і це неможливо» – виpок лiкаря досі звучав y голові набатом.

Алла нічого не сказала чоловікові. Знаючи Максима все свідоме життя, вона прекрасно знала, що в такому випадку чоловік ніколи її не залишить. Алла все вирішила за чоловіка – йому потрібні свої, рідні діти, він буде прекрасним батьком. А Свєта його любить. Все у них буде добре. Все буде добре.