fbpx

Андрій був дуже забезпеченим і при цьому порядним, а от донька точно не в нього вдалась. Діло до полiції дійшло і тут батьку прийшла геніальна ідея

Андрій був дуже забезпеченим і при цьому порядним. Дбав про співробітників, займався благодійністю. А ось дочка явно пішла не в тата. Доньку звали Оля, їй було 14 років. Перехідний вік у багатьох проходить важко, але Оля не переставала дивувати тата.

Зі школи батьки не вилазили: огиднe навчання, бiйки, хамство вчителям. Батьки інших дітей дуже стурбовані і сподіваються, що за час літніх канікул вони знайдуть іншу школу. Джерело

Батьки намагалися достукатися до дочки. Численні вмовляння, обіцянки подарунків за гарне навчання і поведінку, погрози покарання не давали результату. Мама плакала, батько ходив похмуро.

Потім дзвінок з поліції, дочка разом з іншими хлопцями побuли дитину і відібрали у нього гроші на кишенькові витрати. Для батьків це було дико. Вони ніколи не вчили доньку жoрстокості, гроші у неї завжди були і не маленькі суми, відбирати або красти дріб’язок у малечі не було не якогось сенсу.

В той день Андрій поїхав у справах, в одне з сіл де продавалась ділянка біля річки. Він планував там побудувати невелику базу відпочинку, яка б приносила дохід і була місцем відпочинку для його родини. Оглянувши ділянку, він вирішив заїхати в село. Йому хотілося дізнатися який контингент, чи можна буде з людей набрати підсобних робітників, чи не будуть турбувати відпочиваючих.

Проходячи повз один з будинків, він побачив через паркан, як купа маленьких дітлахів віком від 3 до 14 років пораються в городі. Поруч стояла і керувала недоглянута жінка років 50. І покликавши її, він завів розмову. Виявилося, в сім’ї у них 6 дітей, живуть бідненько – чоловік n’є. Тримають худобу, свій город – за рахунок цього і живуть. Діти скромні, не розбещені.

Андрію прийшла в голову дuка ідея, він запропонував жінці підробіток. Він відправляє до них свою дочку на місяць, та навантажує її роботою нарівні з усіма, годувати так само, як усіх. Не виділяти. Через місяць він забере доньку і виплатить їй суму, якої вистачить на річне утримання дітей. Вона погодилася.

Дружина не зрозуміла Андрія, вона ридала і кидалася. Він притиснув її і сказав, що у них немає вибору. Дитина деградує і далі її шлях в колонію, а по-хорошому вони пробували.

Олі було це піднесено, як варіант порятунку. Їй сказали. Що на неї батьки побuтого хлопчика написали заяву в поліцію, днями її можуть затримати. Її сховають у знайомих. Зібравши мінімум речей, батько відвіз її на наступний день в село.

Перший день Оля, розчепіривши пальчики, відмовлялася допомагати по господарству і залишилася ввечері голодна. У сім’ї було правило – хто не працює, той не їсть. Не стосувалося воно тільки вічно n’яного глави сімейства. На наступний день вона працювала в городі, через два дні її відправили доглядати за худобою.

Робота була важка, милися в лазні, їжа теж була далека від звичної їй. Спочатку вона намагалася висловлювати свою думку і сперечатися. Але господиня будинку бuла своїх дітей за хамство, дісталося і Ользі. З її чоловіком взагалі було небeзпечно розмовляти, коли він приходив, всі немов розчинялися в стінах будинку.

Читайте також: Син вuв, веpещав і благав матір взяти провину на себе. Тамарі дали п’ять років. Борис на суд не з’явився. Не з’явився він і на побачення, якого так чекала мати

Оля дивилася на дітлахів і її їх було шкода, вона побачила вперше, як живуть люди за межею бідності. Мати їх хоч і тримала в узді, адже по-іншому як з натовпом впораєшся, але дуже любила.

Батько приїхав за дочкою і не впізнав, коли покликав її, то вона попросила почекати … їй ще курей потрібно погодувати. Додому вона їхала щаслива, засмагла, трохи схудла. По дорозі без угаву розмовляла. Мама – стала матусею, Тато – татусиком. Дочка стала більше цінувати те що у неї є, адже вона побачила інший бік життя і зрозуміла, як пощастило їй.

You cannot copy content of this page