fbpx

Анечка зателефонувала Христині пізно ввечері, з трубки долинали схлипування: – Він зібрав свої речі і пішов, – нарікала Аня. – Я не розумію, що сталося. Ти зможеш приїхати?

Вже через годину, Христина сиділа у подруги на кухні, а ще через десять хвилин під’їхала Тетяна. Обидві подружки почали заспокоювати, зовсім розкислу, Анну.

– Я йому хотіла сюрприз зробити, – скаржилася Аня. – забронювати готель, оплатила квитки, а він …

– Що він? – хором вигукнули подруги.

– Пішов, – заридала дівчина.

– Все, все, не плач, – примовляла Тетяна, і гладила подругу по плечу. – Він зрозуміє, що був неправий і попросить вибачення. Ти тільки перша не дзвони, побачиш, через кілька днів з квітами заявиться.

Подруги поїли Анну міцним чаєм і навперебій давали поради. Дівчина слухала їх і збиралася зробити все так, як вони кажуть.

Тільки ось через тиждень, чоловік дівчини не повернувся, а потім і зовсім подав на розлучення.

Здавалося б, чого такого зробила Анечка? Невже весь сир-бор через романтичну поїздку, яку вона так старанно готувала для чоловіка? Втім, в цій історії, не все так просто … Що буде якщо поглянути на ситуацію очима Михайла, чоловіка Ані?

Михайло, збираючи речі, був злий. Йому набридло життя вчотирьох. Крім його і Ганнусі, в їх сімейному житті, постійно присутні її подруги. І як він відразу не зрозумів, чим ця божевільна жіноча дружба скінчиться? Адже перші ознаки були помітні вже при підготовці до весілля!

Уже тоді чоловіка акуратно відтіснили від заходу, де він, за визначенням, повинен був стати одним з головних дійових осіб. Ну ладно плаття, його наречена зазвичай купує без нареченого, але він не брав участі ніде.

Навіть список гостей Аня складала не з ним, а зі своїми подругами! Втім, список гостей був дрібницею в порівнянні зі світло-сірим костюмом. Михайло хотів щось більш класичне, але подруги, накрутили дівчину, що до її сукні підходить тільки цей колір. Тоді він лаятися не став, а даремно.

Ну а після весілля, все закрутилося-закрутилося. Спочатку Ганні знадобилася машина. Ні, Михайло не була проти покупки автомобіля для дружини, але у молодих була чітка домовленість про суму бюджету на покупку.

Михайло знайшов те, що повністю відповідало вимогам і сподобалося дружині. Він домовився з продавцем і, на наступний день, вони повинні були оформити угоду.

А ввечері, Анечка заявила, що Таня і Христина вважають, що чорний колір, обраної машини, занадто похмурий (і взагалі, не можна економити на коханій жінці). Одним словом, угода не відбулася, а дружина ще довго виносила йому мозок пошуками нового варіанту.

Ну а після машини була шуба. Анечка купила її в розстрочку, за порадою подружок. Михайла розлютило не те, що дівчина дозволила собі зайві витрати без його відома, а те, що шубою вона хвалилася зі словами: «Танька сказала, що кохані шубу не випрошують, вони в ній ходять!».

В їх недовгому сімейному житті було багато й інших історій, головними дійовими персонажами якими були не вони, а Танька з Христиною. Ну а історія з відпусткою, доконала чоловіка остаточно.

Просто подружжя довгі місяці обговорювали поїздку в Одесу. Михайло спеціально взяв відпустку під цей захід. І ось через два тижні виїжджати, а дружина за вечерею описує казковий вид з вікна в готелі на Кіпрі!

Їй, бачте, Христинка порадила! При спробі, в черговий раз, поговорити з дружиною про втручання її подруг в їх життя, він почув тільки «Христина сказала … і … Тетяна рекомендує …»

Того вечора Михайло вирішив, що все! З нього вистачить.

You cannot copy content of this page