fbpx

Ані було 5 рочків, коли тато привів додому тітку Зою. І ніби у них було усе добре, а потім народилися сестрички і все зіпсувалось

Тітка Зоя вийшла заміж за Анькиного тата на початку 80-х, дівчинці було в той час 5 років, потім народилися погодки сестрички – Маша і Наташа. Пасербиця допомагала мамі-Зої, доглядала за малятами, щось вони разом з жінкою куховарили, в загальному жили нормально, на перших порах.

А ось коли свої ріднульки стали підростати, відносини мачуха-падчерка сильно зіпсувалися. Аня терпіла і намагалася не дратувати Зою, а та (мачуха) всі промашки рідних дочок списувала на Анну. Кілька разів, дівчинка намагалася розповісти ситуацію батькові, але той лише відмахнувся, мовляв розбирайтеся баби самі, мені і без того проблем з вашим забезпеченням вистачає.

Закінчивши 8 класів, Аня вступила в технікум, потім в будівельний інститут. Дівчина вона недурна, тому розуміла, що треба здобувати фах за тією спеціальністю, де швидше можна буде забезпечити себе житлом. Закінчивши вуз, Анні вдалося влаштуватися в будуправління і через п’ять років вона отримала свою особисту житлоплощу. За всіма цими турботами вийшло, що у віці 40 років жінка була фінансово ні від кого незалежна, але без сім’ї.

А ось ідеальні дівчинки, Маша і Наташа – вже обзавелися сім’ями і тітка Зоя дуже пишатися їх вибором. На сімейних святах завжди намагалася підкреслити, які ж розумнички у неї донечки, які ділові зяті, ось на кого Анюті треба рівнятися.

А тут, кілька місяців тому з’ясовується, що Маша з чоловіком набрали таку кількість кредитів, що виплатити не можуть. Зоя з чоловіком давно на пенсії і не працюють. Ні, вони звичайно Марії допомогли, зібрали і віддали свої гроші, тільки це крапля від тих боргів, які наробила парочка.

І ось в скрутному моменті, чомусь згадали про Аньку. Сім’я прекрасно розуміла, що у Анни гроші є, он вона і ремонт шикарний забабахати, і машину поміняла, і відпочивати їздить закордон. На сімейній нараді вирішили звернутися до Анюти, мовляв нехай допоможе сестричці, адже рідні люди, та й ні до чого такі мільйони одиначці, витратить на якусь дурницю і підуть гроші, а тут добра справа – сестру від колекторів врятувати треба.

Вирушила на переговори Зоя, спочатку було все тихо і мирно, але ніяк не вдавалося переконати пасербицю розлучитися зі своїми накопиченнями. Зрозумівши що номер не пройде, мачуха грунтовно наїхала на Аню. Вона виставила молодій жінці рахунок з того часу, коли Зоя зійшлася з батьком Анни і до моменту як пасербиця з’їхала від них (а це більше 10 років).

Читайте також: – Аліно, познайомся, це Настя – моє перше шкільне кохання, – сказав мій благовірний напередодні весілля. І, треба відмітити, Анастасія була жінкою досить наполегливою. Вона дуже швидко перейшла до активної атаки по всіх фронтах

Анька наїзд витримала, позначилася школа пройдена на роботі, Зойку – вигнала, грошей – не дала ні копійки. Тепер Машку чекають великі неприємності, позики великі, і вже почали капати серйозні відсотки. Днями зателефонував батько, і теж просив зважити на становище сестриці-боржниці, а Аня відповіла йому: «Розбирайтесь там самі, і до мене не приставайте»!

Правильно вона вчинила чи ні, навряд чи хтось відповість. Головне, Аня переконана що вона має рацію.

You cannot copy content of this page