fbpx
Життя

Аня, як вона сама висловилася: повернулася з заміжжя з пузом. Чим порадувала бабок на лавці, які раніше з заздрістю поглядали на дороге авто, на якому вона приїжджала в гості до мами

Ані було 26 років, коли вона вийшла заміж. Чоловік – успішний бізнесмен, заможний чоловік. Він уже двічі розлучався і мав дітей від попередніх шлюбів.

Одружуючись втретє, він попередив Аню, що дітей більше не хоче. Аня ж дітей не мала і хотіла стати матір’ю.

Вона сподівалася, що в процесі подружнього життя зможе переконати чоловіка, тим більше, що матеріальне становище сім’ї було дуже хорошим.

Однак чоловік був непохитний. Не хочу і все. У Ані ж «годинничок цокав», і вона вирішила піти обманним шляхом. А там дивись і відтане чоловіче серце.

Реакція чоловіка на появу майбутньої дитини була вкрай негативною: «Позбувайся або збирай речі і вали до мами». Ні сльози, ні благання Ані не допомогли, чоловік наполягав на своєму рішенні.

Аня, як вона сама висловилася: повернулася з заміжжя з пузом. Чим порадувала бабок на лавці, які раніше з заздрістю поглядали на дороге авто, на якому Аня приїжджала в гості до мами.

Тепер у Ані не було авто, чоловік розлучився з нею ще до появи дитини на світ, відмовився платити аліменти і взагалі будь-яким чином підтримувати свою дитину.

Аня ненавидить свого колишнього чоловіка, а заодно і всіх чоловіків у світі. Минуло вже більше 10 років, але Аня так до себе нікого і не підпустила, живе з мамою і дочкою.

Ось так бажання стати матір’ю перекреслило сімейне щастя цієї насправді дуже красивої і привабливою жінки.

PS З дитиною колишній чоловік все-таки познайомився і навіть пообіцяв подарувати на повноліття квартиру, але спілкування не підтримує.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива

You cannot copy content of this page