Асролог передбачає гороскоп на 23 листопада: Водолії для вас тяжкий день, зіткнетеся з випробуваннями, Овни, звертайтеся з проханнями – вам не відмовлять

Овен

День може принести проблеми у відносинах, причому як у ділових, так і особистих. Ви схильні чекати від оточуючих рідкісного розуміння – а вони чомусь не здогадуються про ваші таємні прагнення та бажання, чекають чітких і зрозумілих пояснень. Не соромтеся озвучувати свої цілі, звертатися з проханнями – вам не відмовлять.

Телець

З’являються важливі справи, але зосередитися на них не вдається, і замість того, щоб плідно трудитися, Тельці змушені хапатися за одне, то за інше. Якщо ви можете якось вплинути на ситуацію, наприклад, обмеживши контакти або довіривши вирішення частини завдань оточуючим, варто зробити саме так. А якщо нічого не можна вдіяти, постарайтеся хоча б не нервувати – це допоможе принаймні зберегти гарний настрій та самопочуття.

Близнюки

Сприятливий день для ділового спілкування, і в першу чергу – контактів із людьми, чий досвід та знання стали притчею. Саме у таких осіб ви багато чого навчитеся або просто заручитесь їхньою підтримкою, яка незабаром стане в нагоді. Вдалим буде день для тих, хто шукає роботу, на співбесідах ви справляєте дуже гарне враження. Те саме стосується зустрічей з потенційними діловими партнерами.

Рак

Будьте готові взяти активну участь у громадському чи світському житті. Навіть якщо у вас спочатку не буде настрою йти на якусь зустріч, ви не пошкодуєте, якщо все ж таки вирушите на неї. Імовірні знайомства, у тому числі – з людьми, які поділяють ваші інтереси та інтереси, готові поділитися своїм досвідом.

Лев

З’являються нові ідеї та плани, які зараз можуть здатися абсолютно фантастичними, але незабаром, проте, будуть реалізовані. Чим вищі цілі ви ставите перед собою, тим прихильніші до вас зірки. Важливо при цьому не замикатися на власні інтереси, не забувати допомогти тим, кому зараз важче, ніж вам.

Діва

Багато часу займає вирішення сімейних та особистих проблем, але ваші зусилля не будуть марними – ви впораєтеся з усіма труднощами. Розбіжності із родичами незначні, вдасться знайти компроміс, домовитися про плани на майбутнє, від вас потрібні лише терпіння та стриманість. Можливі незаплановані витрати, але на мілині ви не залишитеся.

Терези

День складається вдало, події його вас тішать. Однак ваш оптимізм часом надмірний – в першу чергу, це стосується оцінки фінансових можливостей. На задоволення своїх примх ви витрачаєте набагато більше грошей, ніж варто було б, не замислюючись про те, що пізніше кошти можуть знадобитися.

Скорпіон

Ви не боїтеся труднощів, і правильно робите, сьогодні перепони вдасться здолати швидко, та й перемоги не забаряться. Куди складніше впоратися з власним поганим настроєм, який може зіпсувати весь день, і не тільки вам. Якщо поруч виявиться людина, здатна розвеселити і надихнути вас, придивіться до неї уважніше, спілкування з такою особливою буде корисним у всіх відношеннях.

Стрілець

Цілком уникнути труднощів навряд чи вдасться, але в цілому день складеться вдало. Працюєте ви швидко та ефективно, багато звичних завдань вирішуєте новим способом. Стрільцям, які обіймають керівні посади, вдасться не лише зміцнити свої позиції, а й знайти нових співробітників, які виявляться дуже корисними.

Козеріг

Вас кидає з крайнощів у крайність. Настрій змінюється частіше, ніж звичайно, і хоча причини для цього начебто є, вони не такі значні, як вам здається. Успішний початок дня додасть впевненості на роботі, колеги уважніше прислухатимуться до вашої думки і не раз звернуться за професійною порадою. Ваш авторитет визнають навіть ті, з ким склалися не найтепліші стосунки.

Водолій

Тяжкий день, протягом якого ви неодноразово зіткнетеся з випробуваннями. На роботі виникають розбіжності, уникнути конфліктів із колегами та керівництвом дуже важко. Ваші невдачі не залишаються непоміченими, а ось на перемоги та досягнення ніхто не звертає уваги.

Риби

День не такий простий, як хотілося б. Багато представників знаку схильні недооцінювати своїх недоброзичливців, покладатися на успіх у боротьбі з конкурентами, ні до чого хорошого це не спричиняє. Можливі труднощі у спілкуванні з керівництвом та колегами. Ви висловлюєте свою думку в різкій безкомпромісній манері, через що ризикуєте викликати загальне невдоволення.