Астролог із величезним досвідом та нестандартним підходом до складання прогнозів розповів, для кого останній тиждеь грудня буде неймовірно щасливим, а кому доведеться попрацювати

Овен

Перші два дні тижня для представників цього Зодіаку стануть дуже небезпечними, оскільки зірки будуть не на їхньому боці. Через це з перших хвилин понеділка Овнам варто почати боротися із негативними думками. Астролог радить у ці два дні і в цілому на тижні знаходити більше часу для спілкування з близькими, з другою половинкою. Спокійне проведення часу допоможе зберегти гарний настрій і удачу. На роботі та в бізнесі варто працювати, не покладаючи рук. Усі зусилля окупляться.

Телець

Фінансовий бік життя для Тельців стане найважливішим у період з 20 по 26 число. Це означає, що можна користуватися практиками із залучення грошей, шукати нову роботу. Укладати угоди, відкривати бізнес. Просувати нові ідеї та робити дорогі покупки. Не треба боятися змінювати обстановку. Це підніме Тельцям настрій, зробить їх щасливішим. Добре, якщо можна буде кудись поїхати з другою половинкою. Це зміцнило б стосунки і допомогло б позбутися рутини. Усім, хто перебуває у пошуках кохання, варто почати діяти максимально активно.

Близнюки

У Близнюків з 20 по 26 число починається період, коли не можна втрачати впевненості у собі. Все те, що було сплановано раніше, має здійснитись. Ділові переговори пройдуть без особливого ентузіазму. У любовній сфері все також не однозначно. Швидше за все, Близнюкам доведеться приймати важливі рішення, причому одразу за двох. Краще не напружувати другу половинку, не дорікати та не критикувати її. Усім. Хто перебуває у пошуках, краще почати діяти активніше.

Рак

Ракам необхідно залишити свою зону комфорту. Це дуже важливо, тому що напередодні новорічних свят важливо завершити всі справи та вирішити всі завдання. Якщо доведеться розпочати ведення переговорів, краще не продавлювати свої ідеї та бажання занадто зухвало та наполегливо. Усім, хто перебуває у тривалих стосунках, важливо зважати на думку партнера. Якщо цього не робити, 2021 можна буде завершити на вкрай неприємній ноті. У коханні, спілкуванні з близькими людьми і навіть з колегами по роботі важливо почати виявляти усі свої найкращі якості.

Лев

Тиждень для Левів розпочнеться дуже яскраво та позитивно. Найскладнішими та непередбачуваними днями стануть 22 та 23 грудня. На жаль, саме на середину тижня у Лева випаде час ймовірних нових знайомств. Потрібно навчитися розбиратися в людях, щоб розуміти, чи принесе нова людина щастя чи ні. Якщо робочі справи стануть, не потрібно витрачати на них більше часу та сил. Краще тоді сфокусуватиметься на домашніх справах та повноцінній підготовці до новорічних свят. У коханні астролог радить покластися на долю і не намагатися гнути свою лінію.

Діва

Новий тиждень допоможе Дівам зрозуміти помилки минулого, а також досягти успіху в поточних справах. Астролог зазначає, що на представників цього Знаку очікують яскраві емоції в коханні та в сімейному житті. Їм вдасться налагодити стосунки із близькими, налаштуватися на святкову хвилю. Тим, хто поки що самотній, можна спробувати проявити активність та познайомитися з кимось цікавим. Є ймовірність, що самотні Діви проведуть цей Новий рік не самі.

Терези

У Терезів цього тижня можуть загостритися їх найгірші звички, причому вже з самого ранку понеділка, тому що нічні світила перебуватиме в цей час не в кращому положенні. Краще не розпочинати жодних нових проектів у роботі та бізнесі. Астролог рекомендує Терезам стежити за своїм раціоном, а також відкласти убік особисті проблеми. Сфокусувавшись на вирішенні сімейних негараздів. Потрібно почати прислухатися до прохань родичів та другої половинки. Можливо, близьким знадобиться підтримка.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня доведеться багато трудитися і, цілком можливо, вирушати у ділові поїздки. Цим людям знадобиться багато енергії. Важливо позбавитися думок, які її блокують. У потоці справ можна шукати час спілкування, нових знайомств, романтики. Всім одиноким Скорпіонам нічні світила обіцяють успіхи у коханні. Тим, хто вже у стосунках, варто зайнятися спільними справами. Це допоможе зміцнити зв’язок і просто стати ближчим одне до одного. Також період сприятливий для здобуття нових знань.

Стрілець

Найсильніше Стрільці можуть втомитися 25 та 26 грудня. Цими днями зіркові покровителі будуть у невдалому положенні, тому Стрільцям варто швидше відновлювати енергетичний баланс. Також астролог радить людям цього Знаку не переїдати, менше перебувати в людних місцях. Дуже добре, якщо Стрільці виглядатимуть максимально привабливо. Потрібно одягатися частіше у улюблений одяг, використовуючи більше червоних та білих відтінків. Це приверне до Стрільців більше удачі у коханні та у бізнесі, у роботі.

Козеріг

Настає час, коли людям цього знаку необхідно виявляти максимальний рівень відповідальності. Це стосується не лише роботи, а й домашніх справ. Ініціативні та динамічні Козероги зможуть досягти успіху в будь-якій із сфер. Павло Глоба радить одразу зробити вибір, у якій із сфер виявляти максимальну активність — у коханні, у роботі, у справах по дому. Правильне розміщення пріоритетів дасть Козерогам шанс завершити 2021 рік на позитивній хвилі.

Водолій

У Водоліїв тиждень розпочнеться дуже яскраво та з позитивної ноти. Буде можливість одразу включитися в роботу та не зробити при цьому жодної помилки. 22 та 23 числа будь-які робочі справи краще тимчасово згорнути. Дуже важливо присвятити цей час своєму здоров’ю, розвагам та відпочинку. У любовній сфері краще бути обережнішим. Нікому не варто розповідати про свої любовні здобутки. Також у період з 20 по 26 число важливо навчитися відрізняти випадковості від таємних знаків долі. Це допоможе не пропустити повз вуха і очі підказки Всесвіту.

Риби

Риб складно віднести до найжадібніших знаків Зодіаку, але їм краще якнайменше спілкуватися з такими людьми, щоб не заразитися від них дріб’язковістю. Усім Рибам варто сфокусуватися на сфері кохання. Це вдалий час для побачень та пошуків другої половинки. Навіть тим, хто повністю сфокусований на роботі, може зустрітися на життєвому шляху любов. Щодо фінансової сфери, то цей тиждень краще присвятити рятуванню від боргів. У жодному разі не можна брати нові кредити. Це може спровокувати шквал проблем у 2022 році.