fbpx

Астролог назвала знаки Зодіаку, на які найбільше вплине сонячне затемнення 30 Квітня: у них може змінитися життя

Сонячне затемнення очікується 30 квітня, воно відбудеться близько опівночі. Початок так званого “коридора затемнень” завжди викликає інтерес з боку людей, які цікавляться астрологічними прогнозами. Ось які знаки Зодіаку найсильніше відчують ефект від цієї події.

У 2022 році затемнення відбудеться в Тельці, потужному земному знаку, що відповідає за стабільність, незалежність та силу. Телець малорухливий, інертний, тому вважається чи не найнадійнішим знаком Зодіаку. Нічого дивного в тому, що сонячне затемнення і молодик народжують потенціал самопізнання – багато в чому з досвіду, але з великою часткою інтуїції та емоцій.

Планування, пізнання, емоції, натхнення – такий складний набір показників події може вивести Тельця зі звичайної рівноваги, зазначає астролог. Представники знаку будуть змушені переглянути деякі плани на життя та поглянути на себе по-новому. Але поряд будуть близькі та друзі, які допоможуть. Та й загалом удача не відвернеться від Тельців.

До змін у житті всесвіт підштовхуватиме і Левів. Але через властиву гордість представникам цього знаку доведеться розпочинати нову справу наодинці. Недовіра може проявитися між Левом та найближчими людьми. У цьому випадку можна перечекати, але тоді буде втрачено можливості для нових досягнень.

Скорпіону слід прислухатися до себе і довіритися інтуїції, тому що, на відміну від Лева , для них починається час максимально вигідних партнерств. Можливо, що любовні стосунки тут змішуються з діловими зв’язками, але Скорпіони відрізняються здатністю відокремлювати особисте від бізнесу.

Потрясіння назрівають для Водолія. Події треба загальмувати та не дати їм розвитку. Якщо йдеться про переїзд або дальню поїздку, то відкладіть їх – вони не принесуть нічого, крім зіпсованих нервів та проблем. Астролог радить приділити час, що звільнився сім’ї. Коли “коридор затемнень” закінчиться, тоді й повернетесь до планів.

You cannot copy content of this page