fbpx

Астролог назвала знаки Зодіаку, в житті яких можливий непростий період з кінця травня і до 7 липня

В кінці травня очікується нова петля ретроградного Меркурія. Василина Володіна розповіла про особливості цього “примітного часу”.

Як повідомила експерт по зірках на своїй сторінці в Instagram , “повна петля займе весь час, <…> (з поточного моменту до 7 липня)”. Володіна зазначила, що кожен астрологічний феномен несе персональний сенс, але все ж дала загальні рекомендації на майбутній період для представників різних знаків зодіаку.

Наприклад, Овнам астролог рекомендує вибірково підходити до отримання знань, Тельцям – подумати про альтернативні способи заробітку. Представників знака Близнюки фахівець закликала позбутися інфантилізму, Раків – розібратися з внутрішніми проблемами.

Левів , попередила Володіна, в цей період чекають неприємні сюрпризи від друзів, а Дівам зірки готують успіх в роботі. Терезам астролог рекомендує переосмислити все, чого їх навчили, а Скорпіонам – зібрати всю можливу інформацію, щоб пережити прийдешній нелегкий час.

Стрільців експерт застерегла від жартів з партнером, а Козерогам порадила змінити підрядників. Водоліям , вважає Володіна, пора монетизувати наявні знання, а Рибам – впорядкувати відносини з близькими.

You cannot copy content of this page