fbpx

Астролог назвав дати народження тих, кого навесні можуть обдурити

Рак

На Раків навесні впливатиме положення Венери на астрологічних картах. Це означає, що у стосунках висока ймовірність зради та брехні. Астролог радить Ракам утриматися від випадкових любовних зв’язків – вони принесуть більше проблем, ніж насолоди, та й приховати зраду не вийде, якщо Рак на неї зважиться.

Щоб убезпечити себе, астролог радить Ракам цінувати те, що вони хочуть зберегти і не гнатися за ілюзіями. Тільки вірність та уважність до партнера допоможуть протистояти спокусам.

Стрілець

Представники цього знаку Зодіаку ризикують бути ошуканими партнерами та колегами. Раніше їх переконували, що саме вони, Стрільці – найкращі працівники. Зважаючи на все, Стрільці нажили собі недоброзичливців. Астролог рекомендує їм уважно ставитись до нових проектів, не підписувати документи, докладно не ознайомившись із ними. Не радить астролог і ділитися з колегами особистими проблемами – це може обернутися проти вас.

Козеріг

Для Козерогів є ризик бути обдуреними шахраями, якщо вони не перевірятимуть всю інформацію, що до них надходить. Такі ситуації можуть призвести до серйозних фінансових втрат. Астролог радить Козерогам навесні не відкривати сумнівних листів, не говорити з незнайомцями про гроші, не інвестувати, а також не позичати.

You cannot copy content of this page