Астролог назвав важливу для України дату, тоді також можливе загострення на фронті

Відомий астролог Дмитро Уранус заявив, що кінець травня і початок червня 2022 будуть дуже важкими для України. У цей період можуть посилитися військові дії.

“Для України кінець травня і червень 2022 виявляться досить важкими з військової точки зору. Можливо буде позначатися нестача озброєнь і боєприпасів, втома і виснаженість військ. Дуже ймовірна тимчасова втрата нових територій на сході. Тактичні відступи в деяких місцях будуть розумні і необхідні заради збереження життів військових ЗСУ”, – написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Також він додав, що в найближчі півтора місяця Україні потрібно бути на чеку. Нам необхідно вистояти в цей важкий період.

“Оскільки армія Росії в найближчі півтора місяця вийде на свою максимальну ефективність, то сильніше і інтенсивніше, ніж в найближчі півтора місяця, вони наступати не зможуть. Україні потрібно вистояти в цей важкий період”, – додав астролог.

Після 5 червня ситуація в Україні почне трохи змінюватися в кращу сторону. Зміни можуть відбутися вже в серпні 2022 року.

“Після 5 липня Марс переходить в Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, і особливо в серпні. Телець знак України, і бог війни Марс втратить свій натиск і силу проходячи по Тельцю. Марс перестане благоволити агресору в липні”, – зазначив експерт.