fbpx

Астролог назвав знаки Зодіаку, яким з 15 листопада доведеться важче, ніж іншим

Період, який розпочнеться 15 листопада, буде досить вдалим та позитивним для багатьох знаків Зодіаку, розповів астролог Павло Глоба. Насамперед, це торкнеться дружніх та романтичних відносин. Проте кільком представникам зодіакального кола доведеться важче, ніж решті.

Близнюки

Близнюкам астролог порадив не витрачати свої заощадження і розумно розпланувати сімейний бюджет. У середині наступного тижня доведеться стримувати емоції, щоби не наламати дров. В іншому випадку будь-який дріб’язковий конфлікт може перерости у велику сварку.

Лев

Левам доведеться покладатися тільки на себе і в кар’єрі, і в коханні. Щоб досягти підвищення по службі, потрібно діяти самим і не чекати, що хтось замовить за вас слівце. Глоба порекомендував набратися хоробрості та брати фортецю нападом. Цього ж принципу краще дотримуватись і в сердечних справах.

Скорпіон

У представників цього знаку може настати напружений період у відносинах із близькими на початку тижня. Сварка може виникнути через бажання рідних ухвалити рішення за Скорпіона, що йому вкрай не сподобається. У наступні дні не уникнути труднощів на шляху самореалізації.

Водолій

Водоліїв чекають труднощі на роботі. Начальство вже не раз висловлювало претензії через надмірну розсіяність і забудькуватість, тому настав час взяти в себе і показати необхідний результат.

You cannot copy content of this page