Астролог Олег Горбань про те, чого чекати українцям від прийдешнього 2018 року

Чи здатні українські політики змінити долю нашої держави? Скільки ще має минути часу, аби Україна стала успішною? Запитань більше, аніж відповідей. Голова асоціації астрологів «Геліос» Олег Горбань «зчитує» цю інформацію по зірках.

— Пане Олеже, коли українці нарешті відчують довгоочікуване економічне зростання?

— З наступного року Україна входить у новий період, триватиме він сім років. У цей час краї­на отримає надможливості. На жаль, у період змін економічного зростання бути не може. Протягом семи років будуть постійні стрибки: вниз – вгору. Але такі перспективні галузі, як інформаційні технології, енергозбереження та сільське господарство, у найближчі роки будуть економічно розвиватися та зростати. Відтак перспективу отримає вся держава. В інших галузях протягом семи років будуть кризові періоди.

— Коли нарешті почне зміцнюватися наша бідолашна гривня?

— Зростання гривні залежить від економічної політики у державі. Нам потрібно у першу чергу сподіватися на самих себе, а не на гривню чи щось інше. Протягом цих семи років для України створяться дуже сприятливі можливості. Лиш би українці та українська влада використали їх.

— Чи можливі в Україні дострокові вибори президента?

— У наступному році будуть політичні кризи. Це видно чітко – лютий, березень. Але не бачу чітких показників щодо дострокових виборів.

— А яким буде майбутнє колишнього президента Грузії Саакашвілі?

— Проблеми, які виникли у пана Міхеїла цього року, продовжаться наступного року. У січні отримаємо нову інформацію, яка стосується цієї людини. Ця інформація буде його компрометувати і створювати проблеми. Лютий-березень будуть для екс-президента значущими і складними. Будуть судові тяганини тощо.

Отже, йдеться про відчутні зміни у житті цієї людини (такі періоди трапляються раз на тридцять років). Ще одна така криза буде у вересні. Ми не знаємо часу його нарoдження, але навіть за датою народження чітко видно, що простежуються достатньо серйозні і складні події у його житті. Тільки під кінець 2018 р. видно якісь зрушення і вирішення цієї ситуації.

— В інтерв’ю нашій газеті у 2016 р. ви казали, що Путін правитиме до початку 2018 р.? Якою буде доля президента Росії?

— У 2017 році для Путіна завершується сприятливий період.

— Українцям не дуже щастить з владою

— Погоджуюся. Історично так склалося, що українці не визнають авторитарного правління, але, з іншого боку, не можуть жити без особи, яка веде народ. Нам потрібен такий собі кризовий менеджер. Має бути сильним господарником, який візьме на себе відповідальність, частину роботи, не претендуючи на владу. Таких людей вкрай мало. Свого часу Сінгапур вимолив собі лідера, так само Індія. Є такі лідери, які змінюють долю всієї держави. У Сінгапурі люди жили у землянках. А за декілька років усе змінилося.

– А як Україні стати такими собі Арабськими Еміратами?

– Арабські Емірати живуть на нафті. А нафта – це вчорашній день. Україна має те, що буде потрібне у майбутньому. Це родючі землі, які маємо вчитися обробляти. А також вчитися виготовляти якісні продукти харчування. Це велика перспектива. По суті, 100 років тому Україна годувала якщо не всю Європу, то половину, це точно. Чому не можемо робити це зараз?

Читайте також: “Ти робиш мені пропозицію? – Ні, тобі краще піти. Така дyрнa жінка мені не потрібна”

— Які маєте побажання для українців у Новому році?

— Вірити у себе. І старатися використовувати будь-які можливості для розвитку. Тоді Украї­на зможе реалізувати себе і у світовому масштабі. Сприятливий період для цього – 2024−2026 р.р.

Джерело.