Астролог передбачає з 28 травня по 29 липня великі гроші, супер везіння та довгоочікувану білу смугу деяким знакам зодіаку

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Період плідної роботи, досягнення багатьох поставлених цілей. Перешкоди, які раніше заважали рухатися вперед, вдасться  усунути. Зайві люди відійдуть з вашого шляху. Дуже вдалим буде період для різних покупок, чи то в магазині чи в інтернеті.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не піддавайтеся на провокації. Ваш успіх сьогодні багато в чому залежить від здатності зберегти розсудливість у важкій ситуації, дати відсіч тим, хто спробує вами маніпулювати, зловживати вашою добротою. Фінансова картина сприятлива, середина дня підходить для великих покупок і інвестицій.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Відповідний період для того, щоб постаратися завоювати симпатію зацікавленою вами особу, заручитися підтримкою впливових людей, зав’язати нові знайомства. Ваша привабливість не залишиться не поміченою, навіть якщо ви не докладаєте зусиль, щоб комусь сподобатися, враження справите найприємніше. Астролог передбачає великі гроші, супер везіння та довгоочікувану білу смугу

РАК (23.06 – 23.07)

Для плідної і успішної роботи вам необхідна свобода дій. У складних ситуаціях орієнтуватися слід на власні рішення і уявлення про події, а не на те, про що говорять оточуючі. Інтуїція буде особливо сильною в середині дня, цей же період підходить для важливих ділових зустрічей.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Немає перепони, яку ви сьогодні не змогли б подолати або усунути зі свого шляху. Життєвий потенціал дуже високий, ви не відчуваєте втоми, навіть якщо вам доведеться попрацювати. Питання можуть виникнути лише у Левів, які не зможуть направити свою енергію в мирне русло, такі представники знаку схильні до неприємної поведінки.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Період не буде легким, вам доведеться потрудитися, щоб досягти поставлених цілей і не розгубити того, що ви домоглися ціною великих зусиль. Атмосфера в цей період несприятлива, важко вам буде знайти спільну мову з рідними та колегами. Астролог передбачає великі гроші, супер везіння та довгоочікувану білу смугу

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Складний суперечливий період, повний подій, визначити істинні причини яких так само важко, як і зрозуміти, якими будуть їхні наслідки. Не варто приймати важливі рішення, якщо це необхідно – знайдіть можливість порадитися з людьми, думці яких довіряєте. Небажано укладати угоди також вирішувати фінансові питання.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Дуже сприятливий період. Можна довести до кінця старі справи, і братися за нові – в будь-якому випадку вас буде супроводжувати удача. Період підходить для самоосвіти, початку навчання; нова інформація засвоюється легко, до того ж немає сумнівів, що вона незабаром виявиться корисною. Плідні ділові переговори, важливі питання краще обговорювати при особистій зустрічі, а не по телефону. Астролог передбачає великі гроші, супер везіння та довгоочікувану білу смугу

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Дуже багато йде не так, як ви очікували, і плани доводиться міняти швидко. Ви непогано з цим справляєтеся, але не завжди знаходите час на те, щоб пояснити оточуючим, чому ви робите так, а не інакше; саме це і стає причиною конфліктів.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Цей період добре підходить для романтичних побачень, а також для спілкування з людьми, які викликають у вас найніжніші почуття. Вас відвідують чудові ідеї, після їх реалізації ваше життя почне змінюватися на краще. Можна купувати красиві, незвичайні речі – вони довго будуть вас радувати.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Складний, неприємний період. Через втручання іншої особи доводиться змінювати плани, відкладати справи, якими ви збиралися зайнятися. Багато часу забирає виправлення чужих помилок. Ви багатьом допомагаєте, але ці люди не тільки не дякують вам, але і всіляко виявляють своє невдоволення, що теж не піднімає настрою.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Відповідний період для того, щоб довести до кінця важливі і складні справи, розпочаті раніше, а також виправити ті дрібні помилки, які були допущені в останні дні. Небажано починати нові ділові відносини, підписувати угоди про довгострокове співробітництво: швидше за все, ситуація незабаром зміниться, і умови доведеться переглядати.

Фото pixabay.com