fbpx

Астролог передбачила грошові проблеми чотирма знаками Зодіаку в 2022 році

Козеріг

Козероги ризикують втратити більшу частину грошей. Причому це можливо не лише через азартні ігри, але через необережну покупку на біржі.

Закохані Козерога теж будуть у зоні небезпеки. Їхні витрати на своїх коханих можуть бути непорівнянні з їхніми доходами.

Заощаджувати доведеться цьому знаку Зодіаку до літа. Потім вони можуть втратити спадок. Або хтось із їхніх близьких нагадає про повернення великого боргу.

Риби

Риб може чекати неприємна зустріч із шахраями, які переконають їх переказати гроші за якісь послуги. Також риби-автовласники мають бути обережними зі своєю машиною.

Є ризик, що її викрадуть. До весни риби можуть початися проблеми зі здоров’ям.

Влітку проблеми можуть все вирішитись, але потім з’являться нові. Звільнення на роботі призведе до того, що риба навряд чи зможе швидко знайти нову. А грошей у них не буде.

Телець

Гроші йтимуть найшвидше у Тельців. Ті ризикую залишитися на мілині, якщо станеться аварія або повінь. У лютому лиха їх не залишать.

Їхній бізнес, який вони зовсім недавно відкрили, може виявитися збитковим. А це веде до непомірних витрат. Ще трохи часу і бізнесмени-початківці можуть збанкрутувати.

Близнюки

Любовні стосунки Близнюків можуть завадити їм тверезо оцінювати ситуацію. Замість того, щоб відкладати стабільно гроші, вони їх пускатимуть на вітер, намагаючись справити враження на своїх коханих.

Може виникнути необхідність купівлі дорогих ліків або проведення операції, яка вимагатиме багато коштів.

Знаки зодіаку можуть втратити гроші в основному за своєю дурістю та необережністю. Всі ці проблеми можна уникнути, якщо витрачати гроші менше, ніж заробляти.

You cannot copy content of this page