Астролог передбачила важливий період для України

Астролог Ольга Медвецька заявила, що для України наступає важливий період. Йдеться про тиждень з 4 по 10 квітня, з початку якого починаються важливі зрушення.

Про це вона написала на своїй сторінці astro.medvedka.

За її словами, 4 квітня з’єднуються в одному градусі Марс і Сатурн – планета агресії і війни та обмежень, влади, структури.

“Отже, матимемо змогу побачити, як влада буде обмежувати агресію, а військові дії ставатимуть більш структурованими і не хаотичними, а обдуманими”, – каже Медвецька.

Вдасться приборкати агресію та припинити свавілля, каже астролог.

Також вона радить зважити на те, що сприятливо використати ці дні для початку виконання фізичних вправ – це принесе гарний результат.

За словами Медвецької, з 5 квітня аспект планети комунікацій із Сатурном даcть можливість досягти справді серйозних, обов’язкових домовленостей, закріплених не лише на словах.

“Цей аспект не свідчить про якесь чудо, а лише про те, що досягається крок за кроком, продумано. А ще він про чесність та совість. Дуже на це розраховуємо”, – додала астролог.

Крім того, ближчими стають одна до одної планети Юпітер та Нептун. Цей аспект може принести катаклізми по всьому світу. Можливі спалахи захворюваності й різні загострення у людей.

Раніше відома астролог Анжела Перл відповіла на питання, коли закінчиться війна в Україні 2022. За її словами, зрушення почнуться з 12 квітня.