fbpx

Астролог передбачив хто вже у лютому точно може вийти заміж

Телець

Вільним Тельцям випаде шанс зустріти якщо не свою половинку на все життя, то, як мінімум, приємну компанію на 14 лютого. Тільки не форсуй події, не дзвони серед ночі і не цікався «як справи?», навіть якщо хлопець тобі дуже симпатичний – краще нехай тебе завжди буде мало не вистачати.

А ось у тих, хто вже зустрів кохання, перша половина лютого може видатись напруженою. Головне – не доводити своє вміння робити скандал із нічого, а дотерпіти до Дня всіх закоханих. Він повністю виправдає свою назву, «вилікувавши» тебе від дратівливості.

Лев

Лютий – дістати… ні, не чорнила, а червона сукня і виходити на любовне полювання. Удача чекає на тебе не на сайтах знайомств, а в цікавих нових компаніях, де ти зможеш обчислити потенційного коханого за розрядом електрики, що пробігає між вами.

У сімейних Левиць у лютому, здавалося б, не буде приводів для конфліктів – але вони їх неодмінно вигадають. Щоб не зіпсувати свята собі та половинці, розберись із власними внутрішніми думками – допоможуть відпочинок та відволікаючий шопінг.

Риби

Твій лютий пройде під знаком приємних змін: зазвичай стриманий бойфренд обрушить на тебе лавину ніжних зізнань завдяки ретроградним планетам вийде на зв’язок стара подруга, а на роботі запропонують цікавий проект.

Намагайся встигати на всіх фронтах – давно зірки не були до тебе такі прихильні. Якщо твоє серце поки що вільне, знай, це ненадовго. Ти зустрінеш потенційного супутника в самому несподіваному місці – радимо вбиратися навіть на прогулянку з собакою, а головне – частіше вибиратися з дому.

You cannot copy content of this page