Астролог розповіла, чи натисне Путін “ядерну кнопку”

У ЗМІ регулярно циркулюють новини про те, що президент країни-агресора Володимир Путін може застосувати ядерну зброю. Тому відома астролог Анжела Перл відповіла на питання, чи можливий такий сценарій.

Відповідним прогнозом астролог поділилася на своєму YouTube-каналі.

“Ядерного удару, я думаю, не буде. Тому що за ядерну війну, за ядерний удар, відповідає Плутон, а Плутон зараз у нас починає пригальмовувати… Він зупиняється повністю 29 квітня. І буде у зворотному ретроградному русі до 8 жовтня”, – зазначила вона.

Астролог додала, що коли планета ретроградна, вона ближче до Землі, вона може тиснути. Це означає залякування, тиск. Але ядерного удару, найімовірніше, не буде.

При цьому Анжела Перл не відкидає, що РФ може застосувати хімічну або біологічну зброю, про що свідчить положення Нептуна.

Відзначити, “ядерні” загрози з боку Росії посилилися після помітних провалів росіян у бойових діях проти України.

22 березня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков нагадав американським журналістам про концепцію нацбезпеки країни, що допускає застосування ядерної зброї, якщо держава опиниться під загрозою існування.

Вже через два дні російський дипломат в ООН вже публічно заявив про готовність Росії застосувати зброю масового ураження, якщо її “спровокує НАТО”.

Фото ілюстративне