fbpx
Гороскоп

Астролог визначив три знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить до 10 лютого

Тілець

У Тельців очікується дуже цікавий час. Можливо, у них буде дуже багато думок щодо майбутнього. Експерт рекомендує Тельцям не намагатися зробити щось неможливе. Краще сфокусуватися на звичних справах. На роботі і в бізнесі дуже важливими будуть слова і настанови начальства, партнерів.

Також у Тельців настає найкращий час для любовних змін. Павло Глоба рекомендує проявляти велику активність, знайомитися. Важливо стежити за зовнішністю, виглядати з голочки.

Терези

У Терезів настає сприятливий час для практик і медитацій. Великий успіх на роботі чекає творчо розвинених Терезів. Це ідеальний час для креативу. На вихідних всіх людей цього Знака, які знаходяться у відносинах, чекають приємні зміни, багато посмішок і позитиву.

Тим, хто поки самотній, теж вдасться знайти щастя. Не варто ходити на побачення тільки 2 лютого — в день, коли зірки і планети виявляться не в кращому становищі.

Козеріг

Козерогів чекають величезні успіхи в любові. Павло Глоба зазначає, що це ідеальний час для пошуків другої половинки і для переходу вже існуючих стосунків на новий рівень. Також цей час ідеально підходить для роботи і спроб зміцнити матеріальне становище. Можна сміливо витрачати кошти, але тільки на щось дійсно важливе.

You cannot copy content of this page