fbpx

Астролог з великим ім’ям, багатим досвідом і унікальними знаннями розповів, яким буде останній місяць весни і як можна обійти перешкоди на шляху кожного знаку Зодіаку

Недарма ми згадали слово «перешкоди», адже травень буде дуже непростим місяцем, причому не тільки для кожної окремої людини, а й для людства в цілому. Настає час очищення карми, тому багато пережитих нами проблем будуть благотворно позначатися на позбавленні від кармічних боргів і на нашому майбутньому.

Овен

Овни відносяться до кардинальних знаків Зодіаку, тому їх складно змусити бути пасивними. Вони зможуть швидко адаптуватися до ретроградного Плутону і до інших негативних змін в положенні планет. Для того, щоб життя приносило їм більше позитивних емоцій, доведеться позбутися від надмірної емоційності, нетерпимості і запальності. Кращий вихід з будь-якої складної ситуації в травні – уявити собі, що проблема не така велика, як здається. Зараз ці люди схильні перебільшувати.

Телець

Тельцям варто якомога більше часу присвячувати любовній сфері життя. Можна зустрічатися з новими людьми, знайомитися наживо і в соціальних мережах (другий варіант краще). Любовні талісмани допоможуть подолати проблеми у стосунках або знайти нову любов. У бізнесі і роботі ситуація буде гірше. Необхідно перестати витрачати гроші направо і наліво. Потрібно тугіше затягнути паски і якомога обережніше приймати важливі рішення. Не виключено, що травень почнеться зі сприятливої ноти – нових можливостей і пропозицій.

Близнюки

Близнюкам в травні зірки і планети допоможуть знайти своє справжнє призначення в житті. За все потрібно платити, тому пошуки призначення можуть змусити Близнюків зійти з обраного ними шляху. Досягти успіху відразу в декількох напрямках може не вийти, тому доведеться чимось жертвувати. Чим швидше люди цього Знака прийматимуть подібні рішення, тим буде краще. Великий успіх в середині місяця чекає представників креативних професій і творчих особистостей.

Рак

Ракам в травні варто користуватися оберегами для дому та сім’ї. Вони не дадуть негативним людям вплинути на їхнє життя і позбавити їх удачі. Також вони допоможуть швидше йти на примирення, вирішувати негаразди і припиняти конфлікти. Навіть невеликі сварки можуть стати причиною великих проблем. У робочому колективі також варто бути трохи більш обережними, вибираючи слова. Головні ліки від бід в травні – спокій і розважливість. Такі Раки зможуть зберегти досягнутий раніше успіх, заробити повагу оточуючих.

Лев

Все, що потрібно Левам в травні, – це позбутися негативних думок. Найбільш небезпечними сумніви, страхи, ненависть і заздрість будуть в першій декаді місяця через вплив ретро Плутона. Сприятливий період почнеться з Молодика 11 числа. В кінці травня буде багато небезпечних днів, але в цілому щастю Левів нічого не загрожуватиме. Зірки хочуть, щоб Леви позитивно впливали на оточуючих людей, особливо на тих, хто молодший за них і потребує підтримки.

Діва

У Дів в травні очікуються доленосні зустрічі. Варто пам’ятати про те, що ця людина може дати важливу пораду або допомогти у вирішенні якоїсь гострої проблеми. У будь-якому випадку, це вказує на те, що зірки на стороні Дів. Перехід Венери в Знак Близнюків 9 травня позбавить цих людей заряду позитиву. У другій декаді травня можуть з’явитися неприємні спогади і думки. Щоб успішно з ними боротися, необхідно більше відпочивати і менше піддавати себе перевтомі.

Терези

Що стосується Терезів, то цим людям, швидше за все, доведеться багато разів переконувати людей у своїй правоті. Ефективні техніки і секрети допоможуть істотно досягти успіху в цьому. У спілкуванні з близькими та друзями в травні не варто проявляти безцеремонність. Потрібно бути поважними і добрими. У любові чималу роль відіграватиме наполегливість. Всім Терезам, які знаходяться в пошуках, не варто чекати біля моря погоди. Потрібно діяти, виявляючи ініціативу першими, але без зайвого фанатизму і агресії. Варто залишати людям право вибору.

Скорпіон

Почати травень Скорпіонам краще з генерального прибирання в будинку або хоча б з позбавлення від непотрібних речей. У травні негативний вплив Плутона буде накладатися на темний енергетичний фон від старих речей. Результатом може стати втрата впевненості та мотивації, сварки в родині, смуток і підвищена стомлюваність. У прибраному будинку всі травневі проблеми здадуться простими дрібницями.Головне – не приймати поспішних рішень.

Стрілець

У Стрільців може бути настільки багато дрібних проблем і важливих справ, що це приведе їх до емоційного вигоряння. Певну роль в цьому зіграє перехід Венери в Знак Близнюків 9 травня. Нічні світила принесуть Стрільцям більше турбот, ніж користі, але це не означає, що потрібно гнівити долю і скаржитися на невдачі. Все, що відбувається в підсумку обернеться великою користю для людей цього Знака.

Козеріг

У Козерогів починається дуже сприятливий час для пошуків другої половинки. Найголовніше – не поспішати з вибором постійного партнера. Важливо спочатку перевіряти сумісність. Зірки і планети можуть змусити Козерогів робити необдумані кроки. Поривчастість – це не їх коник, але, як то кажуть, «раз на рік і палиця стріляє». У травні важливо присвячувати себе не тільки любові, але і справам. Якщо забути про якусь сферу життя, це може стати початком чорної смуги. Не можна дозволяти собі фокусуватися на чомусь одному.

Водолій

Водоліям не варто нікому розповідати про свої плани. Це може стати причиною їх зриву. У травні варто тримати все в секреті, тому що буде багато токсичних людей, готових зруйнувати чуже щастя собі на потіху або через заздрість. Також Водоліям варто боротися зі своєю природною імпульсивністю. Варто бути спокійніше і обережніше з прийняттям рішень. У першій половині травня можливі перепади настрою, які вкрай негативно позначаться на продуктивності і загальному стані. Також через це може постраждати репутація Водоліїв.

Риби

Рибам в травні доведеться часто зустрічатися з брехнею, хамством і негативом. Потрібно правильно відповідати на це, щоб не зруйнувати своє біополе. Якщо є можливість просто проігнорувати випади ворогів і недоброзичливців, то краще вчинити так. Не потрібно вставляти нікому палиці в колеса у відповідь. Представникам даного Знака в кінці весни необхідно підтримувати порядок вдома і на робочому місці. Енергетика планет буде не найкращою, тому важливо самостійно створювати правильну атмосферу навколо себе.

You cannot copy content of this page