Астрологами названо причини невміння планувати свій день кожного знаку зодіакального кола

Овен

Овни зустрічаються з чорними смугами, коли у них відсутня у житті якась глобальна мета. Змусити Овна жити без мети дуже важко. Дрібні невдачі та негаразди відбуваються часто через те, що вони відкладають справи на потім.

Телець

Вони зазнають своїх невдач через поганий характер. Тельці постійно бунтують та не погоджуються на умови. Найчастіше це призводить до невдач. Представники цього сузір’я люблять чинити необачно. Це їхня головна проблема. Вони погано розставляють пріоритети, тим самим ображають близьких людей.

Близнюки

Здебільшого неприємності відбуваються у них через те, що вони забувають про обіцянки, обманюють близьких. Близнюки – професіонали не тільки щодо пошуку друзів, але і щодо їх втрати. Успіх на їхньому боці, але негаразди приходять з дуже нерозумних причин у життя цих людей.

Рак

Раки надмірно імпульсивні. Вони можуть заявити вам, що ви винні в чомусь серйозному, при цьому немає жодних доказів. Проблеми Раків – через їхню дріб’язковість і жадібність. З близькими вони щедрі, але щодо партнерів, колег, товаришів, то добра від них можна чекати тільки у випадку, якщо вони у Вас у боргу.

Лев

Леви стикаються з проблемами через свою гордість. Гарне вони сприймають як обов’язкову межу будь-якої людини, а самі лінуються коли їх просять про допомогу. Також проблеми у Левів бувають через невміння планувати. У них завжди на папері все просто, а насправді – бардак.

Діва

Діви завжди хочуть все покинути, якщо це у них не виходить. У Дів всі непорозуміння без винятку виникають від невпевненості в собі та від безпросвітного песимізму. Планувати справи Діви вміють найкраще, але їх негативний настрій усе псує.

Терези

Вони дуже багато на себе беруть і чекають на те ж саме про інших. Якщо Терези навчаться не чекати нічого доброго від людей, то і проблем у них помітно поменшає. Є теорія про те, що Терези надто пізно помічають проблеми на горизонті.

Скорпіон

Скорпіони часто мислять у стилі “як ви мені, так і я вам”. Це сильно дратує людей, тому у Скорпіона мало друзів. Більшість проблем вони самі собі накручують, бачать у простих проблемах величезні чорні плями, що нависають над їхнім життям.

Стрілець

Вони дуже ласі на лестощі і люблять шукати обхідні шляхи. Стрільці беруть більше, ніж можуть витримати, тому відчувають труднощі. Одна з причин появи невміння планувати свій день– нездатність змінювати свою думку. Це виходить їм завжди боком.

Козеріг

Козероги зазнають невдач через впертість. Чужі поради для них нічого не означають, а проблеми сторонніх не мають жодного сенсу для них. Козероги скритні і замкнені, тому їм часто доводиться працювати поодинці, через це виникають непорозуміння.

Водолій

Вони дуже самовпевнені, але віри у свої сили не завжди вистачає для безпомилкової роботи або любовних перемог. Важливо знаходити баланс між прикладеними зусиллями та вірою в себе. Водолії бувають двох типів: вони або вірять усім, або нікому. Обидва варіанти згубні та приносять багато непорозумінь.

Риби

Риби переймають лише їхні власні завдання, а нічого навколо не існує. Це не егоїзм – їм потрібно якнайчастіше нагадувати про обов’язки. В цілому Риби щасливі, але немає такої справи, яку вони не забули б зробити хоча б раз у житті. Найчастіше Риби просто розпорошені.