Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень із 14 по 20 лютого

Овен

Овнам цього тижня краще утриматися від великих покупок, які навряд чи виявляться вдалими. У перші дні тижня можна зайнятися врегулюванням проблем на особистому фронті та постаратися нормалізувати стосунки. Другу половину тижня приготуйтеся присвятити одноманітним нудним справам.

Телець

На початку тижня у Тельця можливі розбіжності із родичами через майнові питання. Але намагайтеся тримати емоції під контролем і не доводити до серйозних конфліктів та розриву – від цього ніхто не виграє. Самотні Тельці можуть розраховувати на цікаве знайомство та початок серйозних стосунків.

Близнюки

Близнюки цього тижня можуть досягти непоганих результатів у роботі та отримати премію від начальства. У середині тижня приготуйтеся до частих ділових зустрічей, поїздок та ведення переговорів. До кінця тижня можлива велика сварка з кимось із близьких друзів чи родичів.

Рак

Ракам увесь тиждень належить займатися врегулюванням фінансових питань та укомплектуванням команди однодумців. Мотивація та впевненість у своїх силах будуть на висоті. У вихідні можна намітити спокійний відпочинок, який допоможе відновити сили.

Лев

Абсолютно сприятливий період для Лева, що сприяє початку будь-яких найскладніших проектів, ведення ділових переговорів, укладення угод. Все виходитиме легко і невимушено. Левам слід остаточно визначитися з напрямком, в якому вони мають змінювати своє життя на краще.

Діва

На початку тижня Діва може відчути втому та відчуття, що важливі справи не зсуваються з точки. Це супроводжуватиметься поганим самопочуттям та апатією. Важливо зачекати на цей складний період. До кінця тижня настрій почне покращуватись, у тому числі і завдяки фінансовому сюрпризу, який ви несподівано отримаєте.

Терези

Якщо Терези виношують ідею відкриття своєї справи, цього тижня буде саме час приступити до реалізації задуманого. Кінець тижня хороший для дружнього спілкування та об’єднання однодумців. У вихідні намагайтеся відпочити і зарядитися позитивом.

Скорпіон

Можливі помилки в роботі можуть похитнути авторитет Скорпіона, але вдасться з цим впоратися вже до середини тижня. Бажано тримати емоції під контролем і не вступати у спекотні суперечки з колегами. Вихідні проведіть у колі сім’ї, добре виспіться та відпочиньте.

Стрілець

Для Стрільця цей тиждень виявиться дуже продуктивним. Йому вдасться завершити старі справи та розпочати реалізацію нових проектів. Все виходитиме легко і без особливих проблем, але з прийняттям важливих рішень краще не поспішати.

Козеріг

Тиждень досить спокійний, Козеріг може розслабитися і провести його в звичайному робочому ритмі. Не буде особливих досягнень, але й не виникне якихось труднощів. До кінця тижня може прийти несподіване рішення, яке дасть додаткові заробітки. У вихідні уникайте конфліктних ситуацій із близькими.

Водолій

Напружені перші дні тижня можуть принести деякі розчарування та дрібні неприємності. Постарайтеся не братися цими днями за складні завдання. Несподівані сюрпризи, успіх у професійній сфері та додаткові доходи принесуть вихідні.

Риби

Не вдалий тиждень очікується у Риб. Представникам цього знаку доведеться зібрати всю волю в кулак, щоб пережити чимало серйозних проблем та прикростей. У середині тижня можливі форс-мажори та конфлікти з близькими людьми. До вихідних ситуація поступово прийде до норми. Намагайтеся за ці дні добре відпочити та розслабитися.